Працівники МІОКу традиційно розпочали новий рік Подячним Молебнем в Архикатедральному Соборі Святого Юрія

Архикатедральний Собор святого Юрія
Фото з Молебня в Архикатедральному Соборі Святого Юрія

Подячний Молебень на початку нового року вже став доброю традицією для працівників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», які на чолі з п. Іриною Ключковською, директоркою МІОКу, збираються в Архикатедральному Соборі Святого Юрія Побідоносця на спільну молитву, аби подякувати Господеві за прожитий рік, за все хороше, що було в ньому, та щоб попросити благословення на плідну працю в новому році.

11 січня 2021 року Молебень до Пресвятої Богородиці звершив митрофорний протоієрей Роман Кравчик, адміністратор Собору.

Працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою молилися за Україну, за наших воїнів-захисників, за медиків, за нашу Церкву, за академічну спільноту Львівської політехніки; за успішні проєкти МІОКу, а також просили Божої благодаті для себе та своїх родин.

Фото з Молебня в Архикатедральному Соборі Святого Юрія