Літопис ректорів Львівської політехніки поповнило нове видання – про Миколу Максимовича

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

Книгу присвячено українському вченому в галузі електротехніки, одному з організаторів післявоєнної вищої освіти на Львівщині, який десять років був ректором Львівського політехнічного інституту і вісімнадцять – Львівського державного університету імені Івана Франка. Микола Максимович і його дружина Марія Кіх у розповідях багатьох дуже різних людей, які знали їх особисто, постають правдивими, діяльними, без прикрас і пропагандистської сухозлітки.

Книга про Миколу Максимовича – четверта з серії спогадів про ректорів-політехніків радянського періоду і початків Незалежності. Раніше побачили світ життєписи Юрія Рудавського, Михайла Гаврилюка, Григорія Денисенка.

Відповідальний редактор видання – професор Юрій Бобало. Автори-упорядники – заслужена журналістка України Тетяна Вергелес і син ректора Миколи Максимовича професор Володимир Максимович.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки