Кафедра ЕПІ спільно з Tech Startup School провели Міжнародну конференцію з проблем інноваційної інфраструктури

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

23–25 травня 2019 року кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» разом із бізнес-інноваційним центром «Tech Startup School» провели V Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури» за участю Kanzlei Dr. Schenk – Steuerberatung – Certified Tax Advisor» (м. Остгайм, Німеччина), Kingston university London (м. Лондон, Велика Британія), University of Vienna (м. Відень, Австрія), Univerzita Komenského v Bratislave (м. Братислава, Чехія), Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана (м. Київ), Національного авіаційного університету (м. Київ), Національного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків), Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків).

Метою конференції було об’єднання зусиль успішних підприємців і креативних науковців для формування сучасної інноваційної інфраструктури.