Інститут адміністрування та післядипломної освіти запрошує на курс «Навчання з питань радіаційної безпеки для персоналу»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші заходу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на онлайн-курс підвищення кваліфікації «Навчання з питань радіаційної безпеки для персоналу, що безпосередньо працює з джерелами іонізуючого випромінювання».

Програма курсу

• Фізичні основи радіаційної безпеки.
  • Величини та одиниці вимірювань. Методи радіаційного контролю.
  • Використання ядерної енергії.
  • Джерела іонізуючих випромінювань.
  • Норми та правила радіаційної безпеки.

Організація робіт з використанням джерел іонізуючого випромінювання. Радіаційні аварії.

Обсяг (тривалість) – 50 годин / 1,5 кредиту ЄКТС, форма проведення – дистанційна/денна. Тривалість навчання (орієнтовно) – 2 тижні.

Після успішного завершення навчання слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше про цей та інші курси підвищення кваліфікації – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.