Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів 2021

Заставка до олімпіади з бухгалтерського обліку

Організаційний комітет запрошує взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться дистанційно за два тури в лютому-березні 2021 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Олімпіада буде проведена у формі тестування та розв’язання практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування за два тури.

Перший тур відбувається дистанційно з 1 до 28 лютого 2021 року. Для участі у першому турі та проходження тестування необхідно зареєструватись, а також заповнити Анкету учасника олімпіади з БО – 2021. Без заповненої Анкети результати тестування у першому турі не буде враховано до загального заліку Олімпіади.

Другий тур відбудеться 26 березня 2021 року (дистанційно). Учасник проходить тестування та розв’язує практичні задачі.

Докладніше про Олімпіаду