Заставка онлайн-конференції

З метою обміну досвідом між науковцями України, Польщі, Грузії, Білорусі та Литви в галузі фінансів, управління ризиками та страхування і встановлення більш тісних зв’язків між дослідниками в галузі трансформації міжнародних фінансових ринків під впливом Індустрії 4.0 11 грудня 2020 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Виклики для фінансового сектору в епоху четвертої індустріальної революції».

Організаторами конференції є кафедра фінансів Національного університету «Львівська політехніка» спільно з кафедрою управління ризиками і страхування Краківського економічного університету, а також кафедрою банківської справи та страхування Національного університету біоресурсів і природокористування України, державною установою «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», кафедрою бізнесу Вільнюського університету, кафедрою фінансів Білоруського державного економічного університету, факультетом економіки і бізнесу Батумського державного університету імені Шота Руставелі.

Пленарне і секційні засідання конференції відбудуться у дистанційній формі на платформі Zoom, початок – об 11:00.

Програма конференції

• 11:00 – 11:15 Відкриття конференції
  • 11:15 – 12:45 Семінар «Competences of the future in the times of revolution 4.0»
  • 12:45 – 13:00 Перерва
  • 13:00 – 14:45 Секційні засідання:
    • Секція A. Banking in the era of the fourth industrial revolution
    • Секція B. The financial market in the era of the fourth industrial revolution
    • Секція C. Risk management and insurance in the era of the fourth industrial revolution
    • Секція D. Financing of public goods in the era of the fourth industrial revolution
  • 14:45 –15: 00 Підведення підсумків конференції.