16-та Міжнародна конференція «Досвід розробки і застосування САПР» (CADSM’2021)

Заставка конференції

22–26 лютого 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в дистанційному режимі відбуватиметься 16-та Міжнародна науково-технічна конференція «Досвід розробки і застосування САПР» (2021 IEEE 16th International Conference on the Experience of Designing and Application of CAD Systems, CADSM’2021).

Організатори конференції – кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка», Лодзький технічний університет та Західноукраїнський об’єднаний осередок IEEE.

Конференція CADSM присвячена обговоренню проблем оптимізації технологічних процесів виробництва, розробки моделей та методів проєктування мікроелектронних пристроїв та технічних систем.

Тематика конференції

1. CAD Modern Information Technology
  2. Design of Specialized Systems and Devices
  3. Models and Methods for Radioelectronics Device and System Design
  4. Optimal Design Problems
  5. Models and Methods for Microelectromechanical Systems
  6. Practical Applications of Cad Systems
  7. Technologies for Medicine

Офіційна мова конференції – англійська.

Науковців Львівської політехніки, що мають бажання долучитися до конференції як слухачі, просять надіслати лист-звернення на офіційну електронну скриньку конференції cadsm@ieee.org.ua.