ХХХІІІ Ярмарок кар’єри онлайн для студентів та випускників Львівської політехніки

афіша Ярмарок кар’єри

Львівська політехніка традиційно проводить щорічний Ярмарок кар’єри. Під час пандемії та дистанційного навчання Університет не припиняє сприяти створенню умов для реалізації кар’єрних можливостей та успішного працевлаштування студентів і випускників у співпраці з державою та роботодавцями.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом запрошує студентів та випускників взяти участь у ХХХІІІ Ярмарку кар’єри в онлайн-форматі, який відбуватиметься з 30 листопада до 4 грудня 2020 року на платформі Zoom. Ярмарок Кар’єри – це можливість побачити презентації провідних роботодавців, взяти участь у тренінгах, ознайомитися з вакансіями та програмами стажувань.

Повна програма заходів