Третя Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія та інженерія – 2021»

Заставка із назвою конференції українською та англійською мовами

21–24 червня 2021 року буде проведено Третю Міжнародну науково-практичну конференцію «Chemical Technology and Engineering» («Хімічна технологія та інженерія»).

Організатори:

• Кафедра хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, Україна);
  • Дослідницька мережа Łukasiewicz – Інститут нового хімічного синтезу (Пулави, Польща);
  • Факультет хімічної та процесової інженерії, Варшавська політехніка (Варшава, Польща);
  • Варшавський коледж інженерії та здоров’я (Варшава, Польща);

за участі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації випускників Львівської політехніки.

Важливо!

Організаційний комітет повідомляє про формат проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Chemical Technology and Engineering» («Хімічна технологія та інженерія») та про важливі зміни в організації проведення цьогорічної конференції.

Зважаючи на пандемічну ситуацію в світі та можливу загрозу для учасників – цього року конференцію буде проведено дистанційно в онлайн-режимі за допомогою вільнодоступного засобу дистанційного відеозв’язку MS Teams.

Матеріали конференції будуть опубліковані онлайн у PDF-форматі. Збірник тез доповідей матиме ISSN-номер, кожна стаття буде опублікована онлайн та матиме DOI. Також за результатами конференції учасникам буде запропоновано подати розширені версії тез доповідей для публікації колективної монографії.

На конференції працюватимуть такі секції:

1. Комп’ютерне моделювання в хімічній технології та інженерії
  2. Розвиток, енерго- та ресурсозбереження в хімічній та харчовій технологіях
  3. Інноваційні технології в хімічній та харчовій промисловостях
  4. Оптимізація біохімічних процесів та біоінженерія
  5. Зелена хімія
  6. Альтернативні та нетрадиційні джерела енергії
  7. Екологія і сталий розвиток. Охорона навколишнього середовища

Також буде проведено тренінги для молодих вчених – нашу традиційну «Школу молодого хіміка».

Крайній термін подання реєстраційних заявок та тез доповідей – 12 квітня 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції