ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою»

Заставка до управління фінансово-економічною безпекою

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує студентів та викладачів навчальних закладів України взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою».

Автори робіт, відібраних галузевою конкурсною комісією, будуть запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбудеться 15 квітня 2021 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати наукові роботи переможців I туру Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою» на електронну скриньку оргкомітету kon-iapodept@ukr.net.