Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Наукова діяльність кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини

Наш колектив проводить інтенсивне академічне життя, до якого постійно залучаються студенти «Львівської політехніки», науковці інших навчальних і наукових установ України та зарубіжжя. Кафедра вже встигла здобути авторитет як форум для дискусій та обговорень контраверсійних та суперечливих питань української історії та культури.

Працівники кафедри зробили свій внесок у розвиток української історичної науки. Під керівництвом професора Дещинського Л.Є. була сформована школа з дослідження військової історії України, представники якої видали низку монографій, підручників. посібників.

Відповідно до нового наукової проблематики кафедри – «Інноваційний потенціал історико-культурної спадщини», викладачі активно працюють над науковими студіями в галузі історико-культурної спадщини, музеєзнавства та охорони пам’яток. Стало традицією щорічне проведення на базі кафедри Міжнародних науково-практичних конференцій, в яких бере участь широке коло фахівців із України, Литви, Німеччини. Окрім того, викладачами кафедри є кілька практикуючих музейників-експертів, відомих у всій Україні.

Наукові напрацювання працівників кафедри, дослідників України та зарубіжних країн публікуються у  науковому журналі «Історико-культурні студії». При кафедрі  чимало років діяла аспірантура за спеціальностями «Історія України» та «Військова історія», а з 2017 року розпочато набір в аспірантуру за спеціальністю 032 – «Історія та археологія».

Викладачі кафедри вносять вагомий внесок у розвиток і вдосконалення науково-педагогічних технологій, активно працюють із студентською молоддю, сприяють розвитку її наукових інтересів.

Оновлено 2 міс 2 дн тому