Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Напрями підготовки, конкурсні предмети та спеціальності Інституту будівництва та інженерії довкілля

Спеціальності ОР

Будівництво та цивільна інженерія

3. Іноземна мова

194

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Гідротехнічне будівництво,

водна інженерія та водні технології

0

0,4

3. Географія

261

Пожежна безпека

Пожежна безпека

3. Біологія

100

Для широкого охоплення абітурієнтів розроблені можливості навчання на небюджетній формі навчання з іншими конкурсними предметами в сертифікатах ЗНО, а для випусників коледжів передбачене навчання за скороченим до трьох років терміном навчання.

Студенти інституту мають можливість   продовжити навчання на магістерському рівні за освітніми програмами «Будівництво та цивільна інженерія (освітньо- наукова програма)» (термін навчання – 2 роки), «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів», «Автомобільні дороги і аеродроми», «Мости і транспортні тунелі», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення» спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія, а також за спеціальностями «Пожежна безпека» та «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Для вступу складаються: фаховий іспит; іноземна мова(ЗНО). Бакалаври неспоріднених спеціальностей проходять додаткову співбесіду. При інституті діє також аспірантура та докторантура.

З детальними правилами прийому можна ознайомитися на сторінці приймальної комісії https://lpnu.ua/enrolment/

Оновлено 17 год 57 хв тому