День відкритих дверей Інституту права, психології та інноваційної освіти в режимі онлайн

Заставка заходу

Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує абітурієнтів – майбутніх бакалаврів та магістрів – на День відкритих дверей, який відбудеться 9 грудня 2021 року в режимі онлайн.

Учасники заходу

• дізнаються про:
    • умови вступу на спеціальності «Право», «Журналістика», «Освіта», «Психологія»;
    • можливості, переваги та перспективи навчання в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».
  • зможуть:
    • задати запитання директору Інституту і завідувачам кафедр;
    • почути думки студентів про навчання в Інституті, інфраструктуру Університету і студентське життя;
    • взяти участь у експрес-тестуванні на визначення особистих якостей;
    • заявити про своє бажання навчатись в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Посилання на пряму трансляцію

Залишити своє запитання