Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Завершення відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»

НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство оголошують Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2020 року, який відбувається за участю профільних закладів вищої освіти, зокрема Національного університету «Львівська політехніка».

Конкурс має на меті забезпечити:

  • залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику;
  • підтримку обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі;
  • сприяння проведенню ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії в енергетиці.

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності. На конкурс приймають індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображено результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс відбувається у два етапи.

  • І етап (відбірковий) проходить до 15 квітня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Для участі у конкурсі кожен учень до 8 квітня 2020 року надсилає конкурсну роботу організаторам І (відбіркового) етапу на електронну адресу ttae.dept@lpnu.ua.
  • ІІ етап (фінал) відбудеться у квітні-травні 2020 року в одному з міст розташування профільних закладів вищої освіти (Київ, Одеса, Львів, Харків). Для участі у фіналі конкурсу організатори І (відбіркового) етапу до 10 квітня 2020 року надсилають три кращі роботи. На цьому етапі за рішенням журі визначаються переможці.

Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця та додаткове заохочення, отримують цінні призи.

Докладні умови викладено у Положенні про конкурс.

Контакти:

Кузнецова Марта Ярославівна, тел. (032) 258 25 15, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут енергетики та систем керування, кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій.