Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст» – взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку, яка відбуватиметься 27–28 березня 2020 року на базі кафедри.

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Олімпіада відбуватиметься у формі тестування та розв’язання практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування у два тури. Для участі в Олімпіаді студенти коледжів і технікумів повинні зареєструватися за електронною формою.

Перший тур – дистанційний, відбуватиметься 1–28 лютого 2020 року. Для проходження тестування необхідно зареєструватись на сайті. Після реєстрації для доступу до тестів необхідно ввести слово-маркер olimpiada-oa.

Другий тур, очний, відбудеться 27–28 березня 2020 року. Учасники проходять тестування та розв’язують практичні задачі.

Результати Олімпіади оцінюють за 100-бальною шкалою: 10 балів – під час дистанційного туру та 90 балів – під час очного туру. До участі в очному турі учасників буде допущено незалежно від їхньої участі та результатів у дистанційному турі.

Докладніше – на сайті олімпіади