Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

Тринадцята Міжнародна літня школа україністики «Крок до України 2020» у режимі онлайн

13–26 липня 2020 року відбуватиметься Тринадцята Міжнародна літня школа україністики «Крок до України»

Організатор школи – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) – запрошує до участі студентів, науковців, дослідників та всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

Міжнародна літня школа «Крок до України» – це чудова можливість вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело і цікаво провести час у у колі нових друзів.

Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов, з різними базовими знаннями української мови, які на момент проведення школи досягли 16 років.

ХІІІ Міжнародна літня школа україністики МІОКу «Крок до України» відбудеться в режимі онлайн.

Крайній термін реєстрації – 3 червня 2020 року.