Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Семінар «Нова парадигма якості освітніх програм» в Інституті гуманітарних та соціальних наук

Інститут гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» 30 червня 2020 року проведе семінар «Нова парадигма якості освітніх програм».

Учасниками заходу будуть дирекція і деканат ІГСН, гаранти освітніх програм та освітньо-наукових програм спеціальностей і голови науково-методичних комісій спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Інституті; завідувачі кафедр ІГСН. Запрошено фахівців Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки та фахівців навчально-методичного відділу Університету.

Мета організації семінару – обговорення актуальних питань щодо розроблення, удосконалення та акредитації освітніх програм, яка відбувається за новими вимогами розробленими Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Семінар відбуватиметься на платформі MS Teams. Початок об 11:00.