Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Регіональний форум інноваторів та підприємців Львівщини у Tech StartUp School Львівської політехніки

13 жовтня 2020 року в приміщенні Tech StartUp School Львівської політехніки (вул. Академіка Колесси, 2, коворкінг, ІІІ поверх) відбудеться Регіональний форум інноваторів та підприємців Львівщини.

Мета – обговорити наявні й очікувані програми та інструменти підтримки інноваційної діяльності на Львівщині через синергію зусиль і можливостей органів державної влади на центральному та регіональному рівнях, органів місцевого самоврядування і ключових організацій інноваційної сфери України.

Форум відбуватиметься у форматі трьох панельних дискусій:

  1. Стратегія розвитку інноваційної діяльності регіону та засоби її реалізації
  2. Інструменти та механізми розвитку креативних індустрій
  3. Освітні проєкти для розвитку підприємництва та винахідництва

Захід проходитиме за підтримки Ініціативи «Програми та інструменти підтримки розвитку інноваційної сфери України», яка виконується в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією, за сприяння Tech StartUp School і Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка».

Початок о 12:00.

Реєстрація

Програма Форуму