Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Міжнародна конференція студентів та молодих дослідників «Інновації та особливості функціонування ЗМК»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» 7 квітня 2020 року проводить у м. Львові Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих дослідників «Інновації та особливості функціонування ЗМК».

Тематика конференції

1. Взаємозв’язок ЗМК та політики.
  2. Сучасні тенденції розвитку ЗМК.
  3. Моделі взаємодії ЗМК з політичною системою.
  4. Вплив ЗМК на демократичний розвиток.
  5. Використання міжнародного досвіду демократичного розвитку українськими ЗМК.
  6. Інтернет-ЗМІ в розбудові громадянського суспільства.
  7. Комунікативні практики (піар і реклама в ЗМІ) в процесі демократичного розвитку.

Для участі у конференції необхідно до 10 березня 2020 року надіслати заявку і статтю на електронну адресу gzmk_inpp@lp.edu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції209.43 KB