Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

Міжнародна конференція «Львів футуристичний» до 100-ліття від дня народження Ярослава Новаківського

4 квітня 2020 року в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Львів футуристичний» з циклу «Львівська школа урбаністики», приурочена до 100-ліття від дня народження Ярослава Новаківського.

Метою проведення заходу є популяризація ідей відомого містопланувальника Ярослава Новаківського, закладених ним у проєкті генерального плану Львова 1970-х років, які не втратили актуальності до сьогодні. Школа Ярослава Новаківського поєднала модерністичні урбаністичні погляди, рівно ж як створила умови для збереження архітектурно-містобудівної спадщини.