Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Конференція «Захист персональних даних: імплементація GDPR в Україні» у Львівській політехніці

Вже понад десять років 28 січня у всьому світі відзначають День захисту персональних даних.

Національний університет «Львівська політехніка» у межах міжнародного проєкту «Захист персональних даних в ЄС» запрошує CEO, CIO, CCO, DPO, офіцерів безпеки, ризик-менеджерів, HR-менеджерів, бізнес-аналітиків та юристів IT, страхових і телекомунікаційних компаній, банків, розробників AI та Big Data зустрітись 28 січня 2020 року о 10:00 у головному корпусі Університету. Тут на конференції «Захист персональних даних: імплементація GDPR в Україні» обговорюватимуть процес імплементації загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR) у чинні бізнес-процеси компаній, особливості та складності дотримання GDPR, успішні бізнес-кейси.

Участь у заході є безкоштовною. За підсумками конференції учасники отримають сертифікат.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції241.9 KB