Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Всеукраїнська конференція «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина»

Кафедра кримінального права і процесу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської конференції «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 27 березня 2020 року в місті Львові на базі Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Мета конференції – наукове і практичне розв’язання проблем захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах інтеграції кримінального та кримінально-процесуального законодавства України до європейських стандартів, а також обговорення актуальних питань кримінального права і процесу, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права, судової експертизи та узагальнення наукового і практичного досвіду щодо їх розв’язання.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Князя Романа, 1, навчальний корпус № 19, каб. 331).

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська. Форма участі – заочна.

За підсумками буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2020 року подати електронний варіант тез доповіді у відповідності до ухвалених вимог на кафедру кримінального права і процесу Львівської політехніки.

Приєднані файлиРозмір
Вимоги до тез доповідей373.93 KB