Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Інтерактивна майстерня Ярини Ключковської «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на інтерактивну майстерню Ярини Ключковської «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій».

Мистецтво творити історії – ключ до успіху будь-якої організації чи спільноти. Адже ми читаємо світ як набір оповідей. Яскрава зрозуміла історія залучає потрібних нам людей, спонукає їх до дії і допомагає зрозуміти, хто ми. У ході двогодинного вебінару ви оволодієте найпотужнішим інструментом комунікації, навчитеся формувати наратив і сконструюєте базову історію своєї організації.

Ярина Ключковська працює у сфері комунікацій та PR понад 25 років. За її плечима – робота з десятками керівників держави, підприємців, політиків, великих корпорацій та громадських організацій. Вона створила більше десятка авторських курсів та викладала в бізнес-школах Національного університету «Києво-Могилянська академія» й Українського католицького університету. Ярина Ключковська спеціалізується на управлінні репутацією, комунікації змін та кризовій комунікації й допомагає своїм клієнтам творити потужні історії, які ведуть їх до успіху.

  • Місце проведення: платформа Zoom.
  • Зареєструватися на подію
  • Хто може стати учасником? Керівники, члени керівних органів, комунікаційні та піар-менеджери українських інституцій, шкіл, громадських організацій за кордоном.
  • Умови: участь у вебінарі для зареєстрованих осіб є безкоштовною.

Захід відбудеться в суботу, 3 жовтня 2020 року, початок о 17:00.