Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17 грудня 2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» Національному університету «Львівська політехніка» доручено провести другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» для закладів вищої освіти України.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ЗВО делегують не більше трьох студентів з ОКР «Магістр» і «Бакалавр», які перемогли у І етапі Олімпіади.

Термін проведення Олімпіади – з 1 до 3 квітня 2020 року.

ІІ етап Олімпіади відбуватиметься у два тури:

  • І тур передбачає виконання учасниками тестових завдань;
  • у ІІ турі буде запропоновано задачі з навчальних дисциплін:
    • для ОКР «Бакалавр»: «Міжнародна економіка»; «Міжнародні економічні відносини»; « Міжнародні валютно-фінансові відносини»; «Страхування у сфері міжнародних економічних відносин»; «Облік та оподаткування у зарубіжних країнах»;
    • для ОКР «Магістр»: «Міжнародна економіка»; «Міжнародні економічні відносини»; «Міжнародні валютно-фінансові відносини»; «Страхове обслуговування міжнародної економічної діяльності»; «Міжнародний фінансовий менеджмент».

I та ІІ тури відбудуться 2 квітня, нагородження переможців – 3 квітня.

Оргкомітет просить підтвердити згоду на участь у ІІ етапі Олімпіади до 9 березня 2020 року й надіслати на адресу mmp.dept@lpnu.ua анкети учасників.

Докладніше – у доданих файлах.