Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17 грудня 2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» Національному університету «Львівська політехніка» доручено провести другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка» для закладів вищої освіти України.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ЗВО делегують не більше трьох студентів з ОКР «Магістр» і «Бакалавр», які перемогли у І етапі Олімпіади.

Термін проведення Олімпіади – з 1 до 3 квітня 2020 року.

ІІ етап Олімпіади відбуватиметься у два тури:

• І тур передбачає виконання учасниками тестових завдань;
  • у ІІ турі буде запропоновано задачі з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка».

I та ІІ тури відбудуться 2 квітня, нагородження переможців – 3 квітня.

Оргкомітет просить підтвердити згоду на участь у ІІ етапі Олімпіади до 9 березня 2020 року й надіслати на адресу mmp.dept@lpnu.ua анкети учасників.

Докладніше – у доданих файлах.