Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

День логістики 2020 на кафедрі маркетингу і логістики Львівської політехніки

15 квітня 2020 року на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» буде проведено День логістики 2020.

Що це за день? З якою метою проводиться?

В цей день вся логістична спільнота Європи відкриває свої двері широкій громадськості для ознайомлення із різноманітністю діяльності в сфері логістики та управління ланцюгами поставок.

Бізнес демонструє свої новації, наукові інститути представляють свої дослідницькі проекти, а навчальні заклади демонструють свої курси, навчальні програми, освітні проекти.

Що виносимо на розгляд?

Цього року кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» презентує 3 пілотні проекти різного формату, а саме:

• Логістичний хакатон – «1st Logistics Hackathon in UA»
  • Бізнес-гру – «BeerGame»
  • курс «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» в рамках проекту Еразмус + напряму Jean Monnet Module 2019

Кому це цікаво?

Заходи в рамках Дня Логістики 2020 цікаві:

• Тим, хто за духом є новатором, займає активну життєву позицію і не бажає, щоб усе найцікавіше пройшло повз них, а хочуть бути творцями змін. Для них – «1st Logistics Hackathon in UA»!
  • Тим, хто здобуває фах «Логістика». Сьогодні вони занурюються в реальні бізнес-проблеми в аудиторії, а завтра – вони прийматимуть рішення «без права на помилку». Для них – ділова гра «BeerGame»!
  • Для тинейджерів, представників «Net Generation». Їх важко здивувати, ми – спробуємо! Почнемо з екскурсій…

Що очікуємо в результаті?

Внесок Дня Логістики 2020 в суспільно-економічний розвиток знаходитиме прояв в таких аспектах:

• Synergy (ефект синергії). Лише тісна взаємодія освіти/науки-бізнесу-влади здатна забезпечити справжній прорив!
  • Solvability (прагнення до вирішення актуальних проблем). Вирішуємо важливе!
  • Sustainability (ефект сталого розвитку). Майбутнє твориться сьогодні!

Наш девіз: «Приймаймо зміни, бо зміни – це можливості!»

Детальна інформація буде подана на цій сторінці у лютому, а також на сторінці у соцмережі Фейсбук.

Приєднуйтеся!