Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

День Логістики у рамках проекту Еrasmus+ JMM «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience»

16 квітня 2020 року на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проекту Еrasmus+ Jean Monnet Module «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience» (№ 610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) буде проведено День Логістики 2020 – Supply Chain Day.

В цей день вся логістична спільнота Європи відкриває свої двері широкій громадськості для ознайомлення із різноманітністю діяльності в сфері логістики та управління ланцюгами поставок. Бізнес демонструє свої новації, навчально-наукові інститути представляють свої курси, навчальні програми, дослідницькі проєкти.

Девіз цьогорічного Supply Chain Day – «Логістика прокладає шлях» – якнайкраще відповідає і нашим намірам, оскільки цього року кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» запускає пілотний дослідницький проєкт «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду».

Логістика – це провідна галузь в багатьох країнах світу, ключовий драйвер соціально-економічного розвитку, сфера, орієнтована на майбутнє. Саме тому ми залучаємо до нашого дослідження передусім студентську молодь.

16 квітня 2020 року, в Supply Chain Day, у нас стартує опитування студентів України, Польщі та Німеччини, орієнтоване на дослідження та розуміння ключових напрямків розвитку логістики в різних країнах ЄС. Результати дослідження будуть обговорені на запланованих наукових семінарах та конференціях, а також будуть доступні широкій громадськості.

Слідкуйте за оновленнями про деталі Дня Логістики та приєднуйтеся до проекту у соціальних мережах:

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення243.76 KB