Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

«Чому культурна дипломатія – це важливо? Досвід українців Франції»: зустріч з Вікторією Делленжер

  • Що знаємо про Україну в серці Франції?
  • Як історичну постать зробити українським культурним брендом, знаним у світі?
  • Як спадщина королеви Анни Київської сьогодні повертає Україну до Європи?
  • Яким є Центр Анни Київської сьогодні і яка його місія у майбутньому?

На ці та інші теми Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує поспілкуватись на відкритій зустрічі з Вікторією Гринчишин-Делленжер, співзасновницею Центру Анни Київської у Франції, експерткою з міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку, громадською, культурною діячкою українського походження, що мешкає у Парижі (Франція).

Зустріч відбудеться 10 липня 2020 року на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу. У події також візьмуть участь Владика Гліб (Лончина), Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії Української Греко-Католицької Церкви, Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка», Данило Ярема, почесний консул Франції у Львові, Ірина Ключковська, директорка МІОКу, Марія Купріянова, виконавча директорка Світового Конґресу Українців, Оксана Юринець, народна депутатка України Верховної ради України VIII скликання, професор.

До зустрічі запрошено представників університетських спільнот, дипломатичних установ, культурних інституцій та усіх зацікавлених. Початок о 15:00. Участь у події безкоштовна.

Довідка

Вікторія Гринчишин-Делленжер. У 2013 році співзаснувала Центр Анни Київської у Франції. Має 20-річний досвід роботи в галузі міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку. Останні 10 років працює в штаб-квартирі ЮНЕСКО.

Родом зі Львова, вона є носієм трьох різноманітних культур. Вікторія жила і працювала у Нью-Йорку (США), Ліоні та Парижі. Вільно володіє 4 мовами: французькою, англійською, українською та російською. У 1998 році закінчила Європейську бізнес-школу INSEEC Group (Франція). Вікторія також вивчала економіку в Львівській сільськогосподарській академії та закінчила школу при Львівській консерваторію за класом фортепіано.

Мати двох дітей.