Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?» у Львівській політехніці

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує взяти участь у Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», що відбудеться 25–28 червня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Це – мегазахід, покликаний стати платформою для спілкування найавторитетніших фахівців, думка яких формує гуманітарний дискурс сьогодення щодо української мови у світі.

У рамках бієнале відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі: відступ чи поступ?» та низка культурно-мистецьких подій, майстер-класів з методики викладання української мови як іноземної та презентації навчально-освітніх ресурсів.

Бієнале відбуватиметься у форматі:

• панельних дискусій:
    • «2070. Чи говоритиме світ українською?»;
    • «Де живе українська мова у світі? Як розширити простір її буття?»;
    • «Україністика в університетах світу: волонтерство чи державна політика?»;
  • відкритої дискусії «Що зробити, аби світ заговорив українською?»;
  • круглих столів для учителів українознавчих шкіл і викладачів українознавчих студій;
  • виступів спеціальних гостей.

Для участі у Бієнале необхідно до 31 березня 2020 року заповнити реєстраційну форму та надіслати тези (за бажанням) на адресу congress@miok.lviv.ua.