Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Зустріч із главою Православної Церкви України Блаженнішим Епіфанієм «Відроджена Церква: нові виклики»

У продовження традиції спілкування з духовними лідерами України, започаткованої МІОКом, у стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться актуальна та відверта розмова з Митрополитом Епіфанієм, предстоятелем Православної Церкви України. Учасниками події будуть представники студентської молоді університетів Львова, академічна спільнота Львівської політехніки, громадськість Львівщини.

Історичний період відновлення церковних структур Православної Церкви України співпав із етапом кардинальних змін у нашому суспільстві, зумовлених необхідністю боротьби за незалежність в умовах російської воєнної агресії, відстоювання власної національної тотожності та протидії глобальному розмиванню традиційних цінностей.

Саме в час викликів відроджена незалежна автокефальна помісна Православна Церква України разом з іншими українськими конфесіями стала на захист нашої духовної, культурної, національної ідентичності та є духовним орієнтиром для молодих поколінь українців.

«Спробуйте заглянути в Біблію стільки ж разів, як і в Google, і ви зможете знайти ті відповіді, які не знайдете у мережі. Відповіді про внутрішній світ, про вічні речі, які з плином історії залишаються незмінними…» – саме такими словами нещодавно митрополит Епіфаній звернувся до української молоді.

Зустріч у Львівській політехніці стане винятковою можливістю відверто поговорити про важливе для кожного з нас і отримати унікальний духовний та інтелектуальний досвід.

  • Які виклики стоять перед Православною Церквою України та як Церква їх долає?
  • Наскільки складним особистісним викликом є очолювати Церкву у віці 40 років?
  • Як ми реагуємо на виклики, що постають перед нами?
  • Де шукаємо правду та ціннісні орієнтири?
  • Чи можемо в час труднощів та суспільної турбулентності ставати сильнішими і творити щось велике?

Ці та інші питання будемо обговорювати разом з Блаженнішим Епіфанієм, главою Православної Церкви України на духовній зустрічі.

У розмові візьмуть участь проф. Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка», та Маркіян Мальський, голова Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вхід вільний

За додатковою інформацією просимо звертатися

за тел. 258-01-51, 258-01-61 чи на e-mail: press@miok.lviv.ua

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення446.19 KB
Афіша261.54 KB