Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Змагання-воркшоп «Girls Open Data Competition» для студенток І–ІІІ курсів та школярок старших класів

7–9 жовтня 2019 року кафедра електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз» у межах тижня коду Європейського союзу та проєкту «Meet and Code» проведуть змагання-воркшоп «Girls Open Data Competition».

Зацікавлених студенток І–ІІІ курсів та школярок старших класів навчать основ роботи з відкритими даними та алгоритмами передбачення, що є складовою машинного навчання. Учасниці разом із тренерками з SoftServe та Epam Ольгою і Юлією Шологон писатимуть код для аналізу відкритої інформації, порівнюватимуть її, формуючи таблиці та графіки.

Захід відбуватиметься у формі воркшопу (з презентацією і лекцією) та змагань між двома командами. Переможці будуть нагороджені пам’ятними подарунками.

Захід відбуватиметься:

  • 7 жовтня з 14:30 до 16:00 – в аудиторії 405 навчального корпусу № 28 Національного університету «Львівська політехніка» (Студентська бібліотека);
  • 8 жовтня з 17:00 до 19:00 – в аудиторії 103 Tech StartUp School Львівської політехніки (вул. Колесси, 2).

Feedback з учасницями (за бажанням) – 9 жовтня (аудиторія 508 V навчального корпусу Університету).

Враховуючи обмежену кількість місць в аудиторії, для участі необхідно попередньо зареєструватися до 23:00 4 жовтня 2019 року, заповнивши електронну форму. Відібраних учасників буде повідомлено електронною поштою.

Докладніше – в інформаційному повідомленні та на сайті проекту.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення149.92 KB