Вступ 2020: рейтингові списки

Результати творчих конкурсів

Cемінар-дискусія «Синергія мистецтва, культури та технологій як джерело креативності та інновацій»

14 червня 2019 року в Tech Startup School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться cемінар-дискусія «Синергія мистецтва, культури та технологій як джерело креативності та інновацій». Початок о 10:00.

Мета – обговорити найбільш реальні і практичні сценарії розвитку в Україні творчої співпраці між представниками різних середовищ, які зацікавлені у ширшому проникненні сучасних цифрових технологій у сферу мистецтва і культури, а також знайти точки дотику для підтримки процесів формування креативних міждисциплінарних та міжсекторальних команд, спроможних генерувати нові інноваційні рішення на стику мистецтва і технологій.

На семінарі заплановано презентувати Європейську ініціативу STARTS (s+t)*arts, спрямовану на підтримку спільних проектів представників науки, технологій і мистецтва та подолання бар’єрів між світом мистецтва і світом технологій з метою стимулювання креативності та інновацій.

Очікуваний результат – формування пропозицій до Міністерства культури України, Українського культурного фонду, Міністерства освіти і науки, органів місцевого самоврядування, європейських донорів щодо інструментів підтримки процесів формування та реалізації інноваційних проектів на стику мистецтва, культури та технологій.

Захід відбуватиметься в рамках проекту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 4 червня 2019 року.