Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада для вступників (2-й тур - 29.05.2020)

 

Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція»

1–3 вересня 2019 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Степана Бандери, 12) відбудеться Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція». Організатори заходу – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та Світова Федерація Українських Жіночих Організацій.

Програма Асамблеї

Унікальність події полягає в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України.Асамблею присвячено 70-літтю однієї з найавторитетніших світових жіночих українських організацій – Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, яка, за словами Анни Кісіль, голови організації, «демонструє високий рівень професіоналізму та патріотизму, об’єднуючи найактивнішу частину світового українського жіноцтва та забезпечуючи збереження національної ідентичності українців у світі і міцну підтримку України».

Спеціальною гостею події буде Рейнелл Андрейчук, перша жінка-сенаторка в Канаді від провінції Саскачеван, а панелістками Асамблеї стануть жінки – справжнє сузір’я українок, які є носіями фахових знань, ділової та громадської активності. Учасницями заходу будуть знакові постаті: Анна Кантер, співзасновниця Культурного центру Анни Київської в Санлісі (Франція); Марта Кебало, голова представництва СФУЖО в ООН (Канада); Мирослава Ґонґадзе, головна редакторка та очільниця Української служби «Голосу Америки» (США) та багато інших. До учасниць Асамблеї звернуться Оксана Линів, головна дириґентка Опери м. Ґраца (Австрія), а також Павло Ґрод, президент Світового Конґресу Українців.

В Асамблеї візьмуть участь депутатки Верховної Ради України VІІІ скликання Оксана Білозір та Оксана Юринець, які впродовж виконання своїх депутатських обов’язків активно співпрацювали зі світовим українством. Учасниць Асамблеї привітає Маркіян Мальський, голова Львівської обласної державної адміністрації, Андрій Садовий, міський голова Львова, а також Юрій Бобало, ректор Львівської політехніки.

Участь у заході лише за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від Організаційного комітету. Кількість учасників обмежена. Реєстрація триватиме до 15 червня 2019 року.

Реєстраційна форма