Вступ 2020: рейтингові списки

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Локальний етап Інженерних змагань EBEC Lviv від Міжнародної студентської організації BEST

29 листопада – 3 грудня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься локальний етап Інженерних змагань EBEC Lviv.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – це змагання між студентами технічних університетів Європи, започаткувала їх організація BEST (Board of European Students of Technology) в 2002 році. Мета змагань – відкрити потенціал інженера в кожному, дати можливість студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення. Візія – просування інженерної думки в Україні через створення сприятливих умов для її виникнення і розвитку.

Львівський локальний осередок організації BEST Lviv організовує змагання на локальному рівні з 2009 року.

Категорії змагань

  • Case Study – розв’язання теоретичних, технічних чи управлінських завдань. Результат демонструють у вигляді презентації шляхів розв’язання заданих проблем.
  • Team Design – практичне розв’язання певного технічного завдання. Результатом проведення конкурсу є пристрій, який виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі.

Реєстрація триватиме до 16 листопада.

Переможці кожної з категорій з усіх локальних змагань (в Україні – це Львів, Київ, Запоріжжя і Вінниця) збираються в одне із цих міст, аби позмагатися за можливість провести 10 днів у сонячній Італії. 120 переможців національних та локальних змагань з 34 країн Європи зійдуться цього року у місті Туріні (Італія), щоб вибороти титул найкращого інженера Європи.