Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Олімпіада (додаткові бали при вступі): реєстрація

 

Meeting on «Create your own innovation business project»

7 грудня 2016 року в ауд. 124 ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із тренерами та консультантами у сфері бізнесу на тему «Створи свій інноваційний бізнес». Початок о 15:00.

До участі запрошують студентів та аспірантів, яким цікаво дізнатися, як можна реалізувати свій творчий потенціал.

Перед присутніми виступлять:

  • Іван Кульчицький, бізнес-тренер, ментор CRDF Global, консультант з особистого розвитку та бізнесу, керівник проектів Агенції європейських інновацій: «Як стипендії і гранти допомагають у кар’єрі чи у створенні інноваційного бізнесу»;
  • Сергій Довгополий, серійний підприємець, CEO FeelGoodLabs Business Accelerator, керівник EGAP Dnipro: «Як з ідеї зробити стартап?»;
  • Андрій Стояновський, керівник бізнес-інкубатора Національного університету «Львівська політехніка», менеджер проектів, бізнес-консультант у сфері консалтингу та інжинірингу: «Чи можливим є поєднання навчання, науки та бізнесу?».

За результати зустрічі буде сформовано команду студентів, аспірантів та менторів, які разом створять академічне підприємство, що дасть змогу вчитися і заробляти ще під час навчання.