Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Список вступників до аспірантури Національного університету «Львівська політехніка»

№ з/п

Код та найменування спеціальності

ПІБ вступника

1

022 Дизайн

Андрєєва Ярина Михайлівна

2

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Чорний Максим Сергійович

3

032 Історія та археологія

Іваньо Святослав Михайлович

4

033 Філософія

Іваньо Святослав Михайлович

5

035 Філологія

Вегера Христина Іванівна

6

051 Економіка

Данилович Олена Тарасівна

7

Сороковий Данило Олегович

8

Ільницький Віталій Станіславович

9

053 Психологія

Мгалоблішвілі Анна Давидівна

10

Грищенко Ольга Вікторівна

11

Березовська Ганна Петрівна

12

Щур Вікторія Юріївна

13

071 Облік і оподаткування

Манчур Ірина Михайлівна

14

Грицеляк Уляна Ігорівна

15

Грицеляк Ольга Ігорівна

16

073 Менеджмент

Ільницький Віталій Станіславович

17

Наяровська Людмила Андріївна

18

Данилович Олена Тарасівна

19

Манчур Ірина Михайлівна

20

075 Маркетинг

Болібрух Лідія Іванівна

21

Ільницький Віталій Станіславович

22

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Секрет Каріна Романівна

23

081 Право

Рогозянський Віталій Ігорович

24

Галаз Юлія Андріївна

25

Журавський Ростислав Тарасович

26

102 Хімія

Ліщинський Остап Романович

27

Шимборська Яна Андріївна

28

103 Науки про Землю

Бігун Микола Віталійович

29

105 Прикладна фізика та наноматеріали

Корнєєв Олексій Дмитрович

30

Підгорний Денис Олександрович

31

111 Математика

Слоньовський Ярослав Олегович

32

121 Інженерія програмного забезпечення

Паздерська Руслана Степанівна

33

Цимбалюк Тетяна Михайлівна

34

Франко Андрій Вадимович

35

Рихтюк Едуард Юрійович

36

122 Комп’ютерні науки

Стахів Володимир Михайлович

37

Гурбич Олександр Вікторович

38

Гордійчук-Бублівська Олена Василівна

39

Шубин Богдан Петрович

40

Лукащук Даниїл Андрійович

41

Гавран Володимир Богданович

42

Оринчак Марія Романівна

43

Ференс Роман Андрійович

44

Дунаєв Руслан Сергійович

45

Худоба Богдан Петрович

46

Михайлишин Владислав Юрійович

47

Здебський Петро Васильович

48

123 Комп’ютерна інженерія

Горошко Дмитро Олександрович

49

Зімченко Богдан Віталійович

50

Очерклевич Остап Богданович

51

124 Системний аналіз

Здебський Петро Васильович

52

Івантишин Данило-Назар Олегович

53

Прищепа Ганна Олександрівна

54

Пришляк Андрій Андрійович

55

Паньків Юрій Васильович

56

125 Кібербезпека

Ісаков Олександр Володимирович

57

Бибик Роман Тарасович

58

Журавчак Даниїл Юрійович

59

126 Інформаційні системи та технології

Зуб Христина Віталіївна

60

Юнчик Валентина Леонідівна

61

Івантишин Данило-Назар Олегович

62

Прищепа Ганна Олександрівна

63

Паньків Юрій Васильович

64

Гордійчук-Бублівська Олена Васиілвна

65

Шубин Богдан Петрович

66

131 Прикладна механіка

Майструк Павло Володимирович

67

132 Матеріалознавство

Філімонов Олексій Сергійович

68

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Гордус Дмитро Геннадійович

69

Білецький Роман Олегович

70

152 Метрологія та

інформаційно-вимірювальна техніка

Артемук Сергій Ігорович

71

Бридінський Віталій Анатолійович

72

Корчинська Ольга-Соломія Іванівна

73

Маркович Віктор Йосифович

74

Назаркевич Ігор Богданович

75

Рокоманюк Марія Василівна

76

Стасишин Юрій Арсенович

77

153 Мікро- та наносистемна техніка

Радішевський Максим Ігорович

78

Чемерис Дмитро Вікторович

79

161 Хімічні технології та інженерія

Мазур Артур Сергійович

80

Гринишин Ксенія Олегівна

81

Журавський Євгеній Вікторович

82

Липко Юрій Васильович

83

162 Біотехнології та біоінженерія

Загородня Діана Сергіївна

84

171 Електроніка

Качурак Юрій Михайлович

85

Мельников Сергій Олександрович

86

172 Телекомунікації та

радіотехніка

Цимбалюк Іван Ростиславович

87

Мрак Василь Богданович

88

Фролов Леонід Артурович

89

186 Видавництво та поліграфія

Марчук Андрій Юрійович

90

191 Архітектура та містобудування

Яручик Людмила Олександрівна

91

Турчин Богдан Романович

92

Мусієвська Вероніка Олегівна

93

Фенчук Олександр Тарасович

94

Гаращак Назарій Ігорович

95

192 Будівництво та цивільна інженерія

Фасуляк Вадим Євгенійович

96

Ребман Максим Русланович

97

Партута Володимир Петрович

98

Мисак Павло Васильович

99

193 Геодезія та землеустрій

Лапшій Михайло-Олександр Ігорович

100

Ваш Ярослав Іванович

101

226 Фармація, промислова фармація

Гавриш Юрій Ігорович

102

Копак Назарій Андрійович

103

281 Публічне управління та

адміністрування

Струбицький Ростислав Павлович

104

Джурик Юрій Андріанович

105

292 Міжнародні економічні відносини

Маліброда Святослав Богданович

106

Бакай Ігор Ігорович

107

Кудрик Анастасія Віталіївна

Оновлено 2 міс 2 тижн тому