Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Результати вступних іспитів зі спеціальностей

Результати вступного іспиту зі спеціальності вступників до аспірантури Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році

№ з/п

Код та найменування спеціальності

ПІБ вступника

Бали

1

022 Дизайн

Андрєєва Ярина Михайлівна

90

2

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Чорний Максим Сергійович

98

3

032 Історія та археологія

Іваньо Святослав Михайлович

97

4

033 Філософія

Іваньо Святослав Михайлович

90

5

035 Філологія

Вегера Христина Іванівна

85

6

051 Економіка

Ільницький Віталій Станіславович

92

7

Данилович Олена Тарасівна

97

8

Сороковий Данило Олегович

92

9

053 Психологія

Мгалоблішвілі Анна Давидівна

95

10

Грищенко Ольга Вікторівна

95

11

Березовська Ганна Петрівна

н/з

12

Щур Вікторія Юріївна

95

13

071 Облік і оподаткування

Манчур Ірина Михайлівна

88

14

Грицеляк Уляна Ігорівна

95

15

Грицеляк Ольга Ігорівна

95

16

073 Менеджмент

Ільницький Віталій Станіславович

98

17

Манчур Ірина Михайлівна

90

18

Наяровська Людмила Андріївна

89

19

Данилович Олена Тарасівна

92

20

075 Маркетинг

Болібрух Лідія Іванівна

95

21

Ільницький Віталій Станіславович

86

22

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Секрет Каріна Романівна

98

23

081 Право

Рогозянський Віталій Ігорович

95

24

Галаз Юлія Андріївна

98

25

Журавський Ростислав Тарасович

95

26

102 Хімія

Ліщинський Остап Романович

95

27

Шимборська Яна Андріївна

95

28

103 Науки про Землю

Бігун Микола Віталійович

90

29

105Прикладна фізика та наноматеріали

Корнєєв Олексій Дмитрович

95

30

Підгорний Денис Олександрович

92

31

111 Математика

Слоньовський Ярослав Олегович

90

32

121 Інженерія програмного забезпечення

Паздерська Руслана Степанівна

75

33

Цимбалюк Тетяна Михайлівна

94

34

Франко Андрій Вадимович

92

35

Рихтюк Едуард Юрійович

82

36

122 Комп’ютерні науки

Стахів Володимир Михайлович

64

37

Гурбич Олександр Вікторович

85

38

Гордійчук-Бублівська Олена Василівна

84

39

Шубин Богдан Петрович

82

40

Лукащук Даниїл Андрійович

54

41

Гавран Володимир Богданович

83

42

Оринчак Марія Романівна

91

43

Здебський Петро Васильович

н/з

44

 

Худоба Богдан Петрович

93

45

Ференс Роман Андрійович

95

46

Михайлишин Владислав Юрійович

95

47

Дунаєв Руслан Сергійович

71

48

123 Комп’ютерна інженерія

Горошко Дмитро Олександрович

82

49

Зімченко Богдан Віталійович

90

50

Очерклевич Остап Богданович

90

51

124 Системний аналіз

Здебський Петро Васильович

96

52

Івантишин Данило-Назар Олегович

98

53

Прищепа Ганна Олександрівна

97

54

Пришляк Андрій Андрійович

98

55

Паньків Юрій Васильович

98

56

125 Кібербезпека

Ісаков Олександр Володимирович

88

57

Бибик Роман Тарасович

78

58

Журавчак Даниїл Юрійович

82

59

126  Інформаційні системи та технології

Зуб Христина Віталіївна

78

60

Гордійчук-Бублівська Олена Василівна

81

61

Шубин Богдан Петрович

81

62

Юнчик Валентина Леонідівна

78

63

Івантишин Данило-Назар Олегович

84

64

Прищепа Ганна Олександрівна

83

65

Паньків Юрій Васильович

93

66

131 Прикладна механіка

Майструк Павло Володимирович

95

67

132 Матеріалознавство

Філімонов Олексій Сергійович

88

68

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Гордус Дмитро Геннадійович

78

69

Білецький Роман Олегович

90

70

152Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Маркович Віктор Йосифович

92

71

Артемук Сергій Ігорович

92

72

Бридінський Віталій Анатолійович

92

73

Назаркевич Ігор Богданович

90

74

Стасишин Юрій Арсенович

90

75

Рокоманюк Марія Василівна

90

76

Корчинська Ольга-Соломія Іванівна

92

77

153 Мікро- та наносистемна техніка

Чемерис Дмитро Вікторович

85

78

Радішевський Максим Ігорович

90

79

161 Хімічні технології та інженерія

Мазур Артур Сергійович

94

80

Журавський Євгеній Вікторович

94

81

Липко Юрій Васильович

94

82

Гринишин Ксенія Олегівна

94

83

162 Біотехнології та біоінженерія

Загородня Діана Сергіївна

96

84

171 Електороніка

Качурак Юрій Михайлович

71

85

Мельников Сергій Олександрович

71

86

172 Телекомунікації та радіотехніка

Цимбалюк Іван Ростиславович

90

87

Мрак Василь Богданович

90

88

Фролов Леонід Артурович

90

89

186 Видавництво та поліграфія

Марчук Андрій Юрійович

90

90

191 Архітектура та містобудування

Яручик Людмила Олександрівна

98

91

Турчин Богдан Романович

97

92

Мусієвська Вероніка Олегівна

94

93

Фенчук Олександр Тарасович

95

94

Гаращак Назарій Ігорович

93

95

192 Будівництво та цивільна інженерія

Фасуляк Вадим Євгенійович

95

96

Ребман Максим Русланович

90

97

Партута Володимир Петрович

89

98

Мисак Павло Васильович

90

99

193 Геодезія та землеустрій

Лапшій Михайло-Олександр Ігорович

75

100

Ваш Ярослав Іванович

90

101

226 Фармація, промислова фармація

Гавриш Юрій Ігорович

98

102

Копак Назарій Андрійович

98

103

281 Публічне управління та адміністрування

Струбицький Ростислав Павлович

91

104

Джурик Юрій Андріанович

92

105

292 Міжнародні економічні відносини

Бакай Ігор Ігорович

88

106

Кудрик Анастасія Віталіївна

94

107

Маліброда Святослав Богданович

98

Оновлено 2 міс 3 тижн тому