Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Результати вступних іспитів з іноземної мови

Результати вступних випробувань з іноземної мови вступників
до аспірантури Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році

 

№ з/п

ПІБ вступника

Бали

1

Андрєєва Ярина Михайлівна

51

2

Артемук Сергій Ігорович

88

3

Бакай Ігор Ігорович

71

4

Березовська Ганна Петрівна

н/я

5

Бибик Роман Тарасович

71

6

Бігун Микола Віталійович

57

7

Білецький Роман Олегович

92

8

Болібрух Лідія Іванівна

92

9

Бридінський Віталій Анатолійович

92

10

Ваш Ярослав Іванович

71

11

Вегера Христина Іванівна

71

12

Гавран Володимир Богданович

79

13

Гавриш Юрій Ігорович

56

14

Галаз Юлія Андріївна

63

15

Гаращак Назарій Ігорович

72

16

Гордійчук-Бублівська Олена Василівна

71

17

Гордус Дмитро Геннадійович

88

18

Горошко Дмитро Олександрович

93

19

Гринишин Ксенія Олегівна

57

20

Грицеляк Ольга Ігорівна

51

21

Грицеляк Уляна Ігорівна

51

22

Грищенко Ольга Вікторівна

88

23

Гурбич Олександр Вікторович

92

24

Данилович Олена Тарасівна

80

25

Джурик Юрій Андріанович

84

26

Дунаєв Руслан Сергійович

62

27

Журавський Євгеній Вікторович

79

28

Журавський Ростислав Тарасович

51

29

Журавчак Даниїл Юрійович

85

30

Загородня Діана Сергіївна

53

31

Здебський Петро Васильович

94

32

Зімченко Богдан Віталійович

91

33

Зуб Христина Віталіївна

90

34

Івантишин Данило-Назар Олегович

91

35

Іваньо Святослав Михайлович

88

36

Ільницький Віталій Станіславович

Сертифікат B2 Cambridge
English Language Assessment

37

Ісаков Олександр Володимирович

90

38

Качурак Юрій Михайлович

84

39

Копак Назарій Андрійович

88

40

Корнєєв Олексій Дмитрович

65

41

Корчинська Ольга-Соломія Іванівна

62

42

Кудрик Анастасія Віталіївна

90

43

Лапшій Михайло-Олександр Ігорович

51

44

Липко Юрій Васильович

52

45

Ліщинський Остап Романович

60

46

Лукащук Даниїл Андрійович

74

47

Мазур Артур Сергійович

78

48

Майструк Павло Володимирович

89

49

Маліброда Святослав Богданович

91

50

Манчур Ірина Михайлівна

71

51

Маркович Віктор Йосифович

51

52

Марчук Андрій Юрійович

51

53

Мгалоблішвілі Анна Давидівна

63

54

Мельников Сергій Олександрович

90

55

Мисак Павло Васильович

68

56

Михайлишин Владислав Юрійович

88

57

Мрак Василь Богданович

52

58

Мусієвська Вероніка Олегівна

83

59

Назаркевич Ігор Богданович

51

60

Наяровська Людмила Андріївна

78

61

Оринчак Марія Романівна

87

62

Очерклевич Остап Богданович

60

63

Паздерська Руслана Степанівна

72

64

Паньків Юрій Васильович

95

65

Партута Володимир Петрович

51

66

Підгорний Денис Олександрович

51

67

Пришляк Андрій Андрійович

79

68

Прищепа Ганна Олександрівна

89

69

Радішевський Максим Ігорович

98

70

Ребман Максим Русланович

58

71

Рихтюк Едуард Юрійович

60

72

Рогозянський Віталій Ігорович

52

73

Рокоманюк Марія Василівна

54

74

Секрет Каріна Романівна

76

75

Слоньовський Ярослав Олегович

93

76

Сороковий Данило Олегович

51

77

Стасишин Юрій Арсенович

51

78

Стахів Володимир Михайлович

71

79

Струбицький Ростислав Павлович

51

80

Турчин Богдан Романович

95

81

Фасуляк Вадим Євгенійович

53

82

Фенчук Олександр Тарасович

76

83

Ференс Роман Андрійович

89

84

Філімонов Олексій Сергійович

82

85

Франко Андрій Вадимович

94

86

Фролов Леонід Артурович

95

87

Худоба Богдан Петрович

82

88

Цимбалюк Тетяна Михайлівна

71

89

Цимбалюк Іван Ростиславович

92

90

Чемерис Дмитро Вікторович

51

91

Чорний Максим Сергійович

51

92

Шимборська Яна Андріївна

84

93

Шубин Богдан Петрович

88

94

Щур Вікторія Юріївна

67

95

Юнчик Валентина Леонідівна

51

96

Яручик Людмила Олександрівна

73

 

Оновлено 2 міс 1 тижд тому