Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Графік засідань апеляційних комісій університету для вирішення спірних питань та розгляду апеляцій вступників до аспірантури у 2020р.

ГРАФІК ЗАСІДАНЬ АПЕЛЯЦІЙНИХ КОМІСІЙ УНІВЕРСИТЕТУ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ ТА РОЗГЛЯДУ АПЕЛЯЦІЙ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ

У 2020 р.

Дата засідання апеляційної комісії

Час засідання апеляційної комісії

Номер аудиторії, номер навчального корпусу

011 Освітні, педагогічні науки

25 серпня 2020 р.

10.00

219 ауд., гол.к.

015 Професійна освіта

25 серпня 2020 р.

14.00

219 ауд., гол.к.

022 Дизайн

25 серпня 2020 р.

10.00

325 ауд., гол.к.

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

25 серпня 2020 р.

10.00

326 ауд., гол.к.

032 Історія та археологія

25 серпня 2020 р.

10.00

204 ауд., 4 н.к.

033 Філософія

25 серпня 2020 р.

10.00-12.00

328 ауд., 4 н.к.

035 Філологія

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

051 Економіка

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

052 Політологія

25 серпня 2020 р.

9.00

312 ауд., 4 н.к.

053 Психологія

25 серпня 2020 р.

09.00

310 ауд., 19 н.к.

054 Соціологія

25 серпня 2020 р.

12.00

205а ауд., 29 н.к.

071  Облік і оподаткування

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

072 Фінанси, банківська справа та страхування

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

073 Менеджмент

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

075 Маркетинг

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

25 серпня 2020 р.

10.00-14.00

101 ауд., 38 н.к.

081 Право

25 серпня 2020 р.

11.00

324 ауд.,19 н.к.

101 Екологія

25 серпня 2020 р.

10.00-14.00

115 ауд., 8 н.к.

102 Хімія

25 серпня 2020 р.

10.00

202 ауд., 8 н.к.

103 Науки про Землю

25 серпня 2020 р.

11.00

501 ауд., 2 н.к.

105 Прикладна фізика та наноматеріали

25 серпня 2020 р.

15.00 – 16.00

214 ауд.,4 н.к.

111 Математика

25 серпня 2020 р.

15.00 – 16.00

214 ауд.,4 н.к.

113 Прикладна математика

25 серпня 2020 р.

15.00 – 16.00

214 ауд.,4 н.к.

121 Інженерія програмного забезпечення

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

122 Комп’ютерні науки

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

123 Комп’ютерна інженерія

25 серпня 2020 р.

12.00

507 ауд., 5 н.к.

124 Системний аналіз

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

125 Кібербезпека

25 серпня 2020 р.

10.00

215 ауд., 19 н.к.

126 Інформаційні системи та технології

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

131 Прикладна механіка

25 серпня 2020 р.

10.00

61 ауд., 14 н.к.

132 Матеріалознавство

25 серпня 2020 р.

12.00

61 ауд., 14 н.к.

133 Галузеве машинобудування

25 серпня 2020 р.

10.00

61 ауд., 14 н.к.

136 Металургія

25 серпня 2020 р.

10.00

61 ауд., 14 н.к.

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

25 серпня 2020 р.

10.00

121 ауд., гол.к.

144 Теплоенергетика

25 серпня 2020 р.

11.00

121 ауд., гол.к.

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

25 серпня 2020 р.

12.00

121 ауд., гол.к.

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

25 серпня 2020 р.

10.20

708 ауд., 5 н.к.

153 Мікро- та наносистемна техніка

25 серпня 2020 р.

10.00

220 ауд., 3 н.к.

161  Хімічні технології та інженерія

25 серпня 2020 р.

10.00

121 ауд., 9 н.к.

162 Біотехнології та біоінженерія

25 серпня 2020р.

10.00

223 ауд., 8 н.к.

171 Електроніка

25 серпня 2020 р.

10.00

110 ауд., 3 н.к.

172 Телекомунікації та радіотехніка

25 серпня 2020 р.

10.00

213 ауд., 11 н.к.

181 Харчові технології

25 серпня 2020 р.

10.20

121 ауд., 9 н.к.

183 Технології захисту навколишнього середовища

25 серпня 2020 р.

10.00-14.00

122 ауд., 8 н.к.

186 Видавництво та поліграфія

25 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

191 Архітектура та містобудування

25 серпня 2020 р.

10.00

318 ауд., гол.к.

192 Будівництво та цивільна інженерія

25 серпня 2020 р.

10.00

227 ауд., 2 н.к.

193 Геодезія та землеустрій

25 серпня 2020 р.

10.00

501 ауд., 2 н.к.

226 Фармація, промислова фармація

25 серпня 2020 р.

10.00

223 ауд., 8 н.к.

231 Соціальна робота

25 серпня 2020 р.

10.00

205а ауд., 29 н.к.

274 Автомобільний транспорт

25 серпня 2020 р.

10.00

61 ауд., 14 н.к.

275 Транспортні технології (за видами)

25 серпня 2020 р.

10.00

61 ауд., 14 н.к.

281 Публічне управління та адміністрування

25 серпня 2020 р.

11.00 – 13.00

4 ауд., 5 н.к.

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

25 серпня 2020 р.

10.00

312 ауд., 4 н.к.

292 Міжнародні економічні відносини

25 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

Іноземна мова

25 серпня 2020 р.

12.00

32 ауд., 7 н.к.

Зі складом апеляційних комісій можна ознайомитися у відділі докторантури та аспірантури (к. 207 гол. к.)

Оновлено 3 міс 3 дн тому