Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

Графік проведення вступних іспитів зі спеціальностей у 2020 р.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО АСПІРАНТУРИ  ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У 2020 РОЦІ

Дата проведення іспиту

Час проведення іспиту

Номер аудиторії, номер навчального корпусу

011 Освітні, педагогічні науки

07 серпня 2020 р.

10.00

219 ауд., гол.к.

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

07 серпня 2020 р.

14.00

219 ауд., гол.к.

022 Дизайн

05 серпня 2020 р.

10.00

319 ауд., гол.к.

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

07 серпня 2020 р.

10.00

319 ауд., гол.к.

032 Історія та археологія

05 серпня 2020 р.

10.00

204 ауд., 4 н.к.

033 Філософія

06 серпня 2020 р.

12:10-15:10

328 ауд., 4 н.к.

035 Філологія

06 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

051 Економіка

05 серпня 2020 р.

16.00-18.00

416 ауд., 4 н.к.

052 Політологія

06 серпня 2020 р.

09.00

312 ауд., 4 н.к.

053 Психологія

05 серпня 2020 р.

09.00

310 ауд., 19 н.к.

054 Соціологія

06 серпня 2020 р.

10.00

205аауд., 29 н.к.

071 Облік і оподаткування

05 серпня 2020 р.

14.00-16.00

416  ауд., 4 н.к.

072 Фінанси, банківська справа та страхування

05 серпня 2020 р.

12.00

209а ауд., 4 н.к.

073 Менеджмент

05 серпня 2020 р.

12.00-14.00

416 ауд., 4 н.к.

075 Маркетинг

05 серпня 2020 р.

14.00-16.00

416 ауд., 4 н.к.

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

07 серпня 2020 р.

11.00-15.00

315 ауд., 38 н.к.

081 Право

05 серпня 2020 р.

10.00

302 ауд., 19 н.к.

101 Екологія

07 серпня 2020 р.

10.00-14.00

115 ауд., 8 н.к.

102 Хімія

05 серпня 2020 р.

10.20

202, ауд., 8 н.к.

103 Науки про Землю

05 серпня 2020 р.

12.00

501 ауд., 2 н.к.

105 Прикладна фізика та наноматеріали

05 серпня 2020 р.

10.00

214 ауд., 4 н.к.

111 Математика

05 серпня 2020 р.

10.00

214 ауд., 4 н.к.

113 Прикладна математика

05 серпня 2020р.

10.00

214 ауд., 4 н.к.

121 Інженерія програмного забезпечення

06 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

122 Комп’ютерні науки

06 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

123 Комп’ютерна інженерія

07 серпня 2020 р.

12.00

507 ауд., 5 н.к.

124 Системний аналіз

06 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

125 Кібербезпека

05 серпня 2020 р.

10.00

218 ауд., 19 н.к.

126 Інформаційні системи та технології

06 серпня 2020 р.

12.00

512 ауд., 5 н.к.

131 Прикладна механіка

07 серпня 2020 р.

10.00

59 ауд., 14 н.к.

132 Матеріалознавство

07 серпня 2020 р.

10.00

29 ауд., 10 н.к.

133 Галузеве машинобудування

07 серпня 2020 р.

10.00

59 ауд., 14 н.к.

136 Металургія

07 серпня 2020 р.

13.00

29 ауд., 10 н.к.

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

06 серпня 2020 р.

10.00

121 ауд., гол.к.

144 Теплоенергетика

06 серпня 2020 р.

10.00

207 ауд., 10 н.к.

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

06 серпня 2020 р.

12.00

71 ауд., 10 н.к.

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

07 серпня 2020 р.

10.20

703 ауд., 5 н.к.

153 Мікро- та наносистемна техніка

06 серпня 2020р.

10.00

317 ауд., 3 н.к.

161 Хімічні технології та інженерія

06 серпня 2020 р.

10.00

121 ауд., 9 н.к.

162 Біотехнології та біоінженерія

06 серпня 2020 р.

10.00

223 ауд., 8 н.к.

171 Електроніка

06 серпня 2020 р.

10.00

110 ауд., 3 н.к.

172 Телекомунікації та радіотехніка

06 серпня 2020 р.

10.00

213 ауд., 11 н.к.

181 Харчові технології

06 серпня 2020 р.

10.00

121 ауд., 9 н.к.

183 Технології захисту навколишнього середовища

06 серпня 2020 р.

10.00-14.00

122 ауд., 8 н.к.

186 Видавництво та поліграфія

06 серпня 2020 р.

10.00

512 ауд., 5 н.к.

191 Архітектура та містобудування

06 серпня 2020 р.

10.00

319 ауд., гол.к.

192 Будівництво та цивільна інженерія

05 серпня 2020р.

10.00

227 ауд., 2 н.к.

193 Геодезія та землеустрій

05 серпня 2020 р.

10.00

501 ауд., 2 н.к.

226  Фармація, промислова фармація

05 серпня 2020 р.

10.00

223 ауд., 8 н.к.

231 Соціальна робота

05 серпня 2020 р.

10.00

107 ауд., 29 н.к.

274 Автомобільний транспорт

07 серпня 2020 р.

10.00

106 ауд., 6 н.к.

275 Транспортні технології (за видами)

07 серпня 2020 р.

10.00

207 ауд., 6 н.к.

281 Публічне управління та адміністрування

06 серпня 2020р.

11.00 – 14.00

4 ауд., 5 н.к.

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

06 серпня 2020 р.

10.00

312 ауд., 4 н.к.

292 Міжнародні економічні відносини

05 серпня 2020 р.

12.00-14.00

416 ауд., 4 н.к.

 

 

Зі складом предметних комісій можна ознайомитися у відділі докторантури та аспірантури (к. 207 гол. к.)

 

Оновлено 2 міс 3 тижн тому