Гуртки Малої технічної академії

Підготовка до творчих конкурсів та ЗНО

International Summer Schools and Trennings

Міжнародна літня школа з кібербезпеки у Львівській політехніці

Протягом тижня, з 9 по 13 липня у Львівській політехниці відбулась IV Міжнародна літня школа з кібернетичної безпеки. Це 4 Міжнародна літня школа в рамках проекту ENGENSEC "Навчання фахівців з кібернетичної безпеки" і вже втретє школа проходила у Львівський політехниці на базі кафедр захисту інформації та безпеки інформаційних технологій.

До Львову прибули 45 студентів з 8 країн: Польщі, України, Швеції, Фінляндії, Нідерландів, Франції, Люксембургу, Туреччини. Ця літня школа об'єднала студентів різних освітніх рівнів – бакалаврів, магістрів і аспірантів. Робочою мовою була англійська.

Учасники пройшли тренінги з курсів «Аналіз шкідливого програмного забезпечення», «Пентестинг», «Безпека веб-додатків», «Безпека програмного забезпечення» під кеівництвом кваліфікованих інструкторів з різних країн, які працюють у галузі інформаційної безпеки та передають свої знання студентам.

При виконанні практичних завдань всіх учасників школи було поділено на 7 груп зі студентами  з різних країн, що дало їм чудову можливість покращити свої знання англійської мови та спілкуватися один з одним. Школа також дала змогу іноземним учасникам ознайомитись з українською культурою.

 

International Summer School: Logistics & Marketing

Кафедра маркетингу та логістики Львівської політехніки спільно з Познанською політехнікою щорічно проводить Міжнародну літню школу International Summer School: Logistics & Marketing (ISS).

Метою ISS є передача інноваційних напрацювань викладачів кафедри «Маркетинг та логістика» у сфері логістики та маркетингу, налагодження та підтримка контактів з вузами-партнерами, розвиток комунікацій між студентами та викладачами вузів учасників.

Робоча мова ISS – англійська.

Програма ISS складається з трьох блоків:

  1. Теоретично-практичні заняття під керівництвом викладачів кафедри «Маркетинг та логістика»;
  2. Лекції представників логістичного бізнесу України та Польщі;
  3. Екскурсії на підприємства Львівщини;

Логістично-маркетинговий квест.

Оновлено 2 years 2 міс тому