Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Навчальний процес кафедри

Кафедра цивільної безпеки є однією із шести профілюючих в Інституті сталого розвитку ім. В.Чорновола Національного університету „Львівська політехніка”. Ми здійснюємо підготовку бакалаврів за напрямом «Цивільна безпека» .

Навчання здійснюється за такими формами:

  • денна;
  • заочна.

Програма навчання розрахована на 8 семестрів для здобуття кваліфікації бакалавр на базі повної загальної середньої освіти та 6 семестрів на основі ОКР молодшого спеціаліста.

Навчальна програма спеціальності «Цивільна безпека» сформована відповідно  програми підготовки фахівців спеціальності «Інженерія безпеки» провідних ВУЗів Польщі, що відкриває можливості міжнародної академічної мобільності.

Випускники кафедри є фахівцями з безпеки,  зможуть виконувати функції інспекторів  та фахівців з охорони праці, техногенної безпеки та безпеки персоналу.

Рівень підготовки випускників кафедри дає змогу  успішно працювати за фахом на всіх підприємствах в Україні, незалежно від форм власності і видів їх діяльності, а також в місцевих  державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Оновлено 1 міс 4 тижн тому