Запобігання поширенню коронавіусу 2019-nCoV

Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО

Форум випускників Львівської політехніки 2020

Адреса: 

вул. Степана Бандери, 12, гол. корп., кім. 301

Номер(и) телефону: 
(032) 258-25-02
E-mail: 
graduate [at] lpnu.ua

Цьогоріч вже втретє Львівська політехніка запрошує усіх, для кого навчання тут стало доленосним, тих, хто досі з приємністю й теплом згадує свої студентські роки, на родинну зустріч ― Форум випускників.

Його мета незмінна: Форум покликаний збирати та об’єднувати покоління львівських політехніків, їх прагнення до розвитку. 2020 рік стане для Політехніки роком позитивних змін, амбітних планів та перспектив. Це – зміни, які покращать навчання і життя спільноти університету. Це – зміни, для яких немає обмежень, тому що немає нічого неможливого для тих, хто впевнено крокує до своєї мети.

Мабуть вас цікавить, чому саме такою є афіша цьогорічного форуму? Що об’єднує цих успішних людей? По-справжньому оцінити успіх людини допомагають не нагороди, а виклики та перешкоди, з якими вона впоралась. Університет – саме те місце, де здійснюються перші і найважливіші кроки до успішного, самостійного життя. Університет дає змогу мислити творчо, привчає до колективності і грамотності своєї справи. Тож не дивно, що серед багатьох успішних випускників Львівської політехніки ми бачимо представників різних професій: талановиті винахідники, бізнесмени, політики та митці. Попри їхню різноплановість, об’єднує їх одне – любов до Alma Mater. А все тому, що Львівська політехніка – це цілий світ, в якому відкриваються безліч шляхів для пошуку та самопізнання.

Друзі, отримуємо багато запитань щодо Форуму випускників. У зв’язку з останніми подіями та оголошеним карантином через пандемію коронавірусу, хочемо Вас проінформувати, що ми шукаємо альтернативу скасуванню або перенесенню заходу. Тому уважно слідкуйте за анонсами на наших сторінках у соціальних мережах та на сайті Львівської політехніки.

Не будемо копіювати поради від МОЗ, адже впевнені, що наша спільнота – відповідальна, а отже дотримується всіх правил під час карантину. Бережіть себе і тих, хто поруч!