Перелік комісій Вченої ради

Статутна комісія

1.

Маліновський А.А.

4.

Ортинський В.Л.

2.

Загородній А.Г.

5.

Лисяк Г.М.

3.

Вознюк Г.Л.

6.

Поліщук Б.В.

 

Організаційна комісія

1.

Дудикевич В.Б.

5.

Стахів П.Г.

2.

Петрушка І.М.

6.

Лисяк Г.М.

3.

Грицай І.Є.

7.

Новіков В.П.

4.

Вознюк Г.Л.

 

 

 

Атестаційна комісія

1.

Турчин Я.Б.

6.

Ткачук В.І.

2.

Павлиш В.А.

7.

Желих В.М.

3.

Ятчишин Й.Й.

8.

Мальований М.С.

4.

Брилинський Р.Б.

9.

Козик В.В.

5.

Атаманюк В.М.

 

 

 

Комісія з зовнішніх  зв’язків Львівської політехніки

1.

Черкес Б.С.

8.

Наконечний А.Й.

2.

Матвійків О.М.

9.

Проскуряков В.І.

3.

Дурягіна З.А.

10.

Заблоцький Ф.Д.

4.

Вербицька П.В.

11.

Вахула Я.І.

5.

Гулай В.В.

12.

Крикавський Є.В.

6.

Левченко О.П.

13.

Поплавська Ж.В.

7.

Івахів О.В.

 

 

 
 

Комісія з питань історії та традицій Львівської політехніки

1.

Ключковська І.М.

4.

Бевз М.В.

2.

Паньонко І.М.

5.

Бліхарський З.Я.

3.

Вербицька П.В.

 

 

 
 

Комісія з питань етики і дисципліни

1.

Захарчин Г.М.

4.

Кузьмін О.Є.

2.

Мукан Н.В.

5.

Дудикевич В.Б.

3.

Алєксєєв І.В.

6.

Петрушенко В.Л.

                                       
 

Комісія з проблем навчання

1.

Лозинський О.Ю.

7.

Суберляк О.В.

2.

Павлиш В.А.

8.

Прудиус І.Н.

3.

Давидчак О.Р.

9.

Стоцько З.А.

4.

Загородній А.Г.

10.

Подольчак Н.Ю.

5.

Кіндрацький Б.І.

11.

Лисяк Г.М.

6.

Поліщук Б.В.

 

 

 

Комісія з питань науки

1.

Бліхарський З.Я.

13.

Ткаченко В.Ф.

2.

Чухрай Н.І.

14.

Третяк К.Р.

3.

Каленюк П.І.

15.

Готра З.Д.

4.

Стахів П.Г.

16.

Дорожинський О.Л.

5.

Дружинін А.О.

17.

Бобицький Я.В.

6.

Саницький М.А.

18.

Грицай І.Є.

7.

Харченко Є.В.

19.

Воронов С.А.

8.

Мельник О.Г.

20.

Сегеда М.С.

9.

Чернюк В.В.

21.

Мельник А.О.

10.

Кузьо І.В.

22.

Перович Л.М.

11.

Григорчак І.І.

23.

Братичак М.М.

12.

Старчевський В.Л.

 

 

 

Комісія з перспектив розвитку Львівської політехніки (всі директори інститутів і коледжів)

1.

Бобало Ю.Я.

14.

Мороз О.І.

2.

Черкес Б.С.

15.

Скорохода В.Й.

3.

Бліхарський З.Я.

16.

Тарасов Д.О.

4.

Третяк К.Р.

17.

Яськов В.В.

5.

Турчин Я.Б.

18.

Хром’як Й.Я.

6.

Кузьмін О.Є.

19.

Іванець Л.В.

7.

Лозинський А.О.

20.

Шемелюк Г.О.

8.

Ланець О.С.

21.

Костюк І.В.

9.

Медиковський М.О.

22.

Брегін М.Г.

10.

Микийчук М.М.

23.

Жулин Я.В.

11.

Каленюк П.І.

24.

Білейчук В.С.

12.

Ортинський В.Л.

25.

Камінський Б.Т.

13.

Прудиус І.Н.

26.

Овчарук В.В.

 

Комісія з проблем інформатизації та комп’ютеризації

1.

Пелещишин А.М.

6.

Медиковський М.О.

2.

Федасюк Д.В.

7.

Шаховська Н.Б.

3.

Матвійків О.М.

8.

Андрухів А.І.

4.

Корж Р.О.

9.

Дунець Р.Б.

5.

Климаш М.М.

10.

Тарасов Д.О.

 

Комісія з питань студентства та молодіжної політики

1.

Козик В.В.

 

3.

Николяк О.

2.

Іванець Л.В.

 

4.

Вакарчук А.

 

Бюджетна комісія

1.

Загородній А.Г.

4.

Гайдук В.Г.

2.

Алєксєєв І.В.

5.

Подольчак Н.Ю.

3.

Бортник Н.П.

 

 

 

Оновлено 7 міс 6 дн тому