Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Дев’ята Всеукраїнська інтернет-конференція «Законодавча влада в Україні та інших державах світу: історія і сучасність»

Кафедра історії держави і права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Дев’ятій Всеукраїнській науково-теоретичній інтернет-конференції «Законодавча влада в Україні та інших державах світу: історія і сучасність (аспекти права)», яка відбудеться 31 травня 2019 року.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

ІІ Міжнародна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка», Інститут технології та матеріалознавства Технічного університету Кошице (Словаччина) і кафедра технології та переробки пластмас Люблінської політехніки (Польща) запрошують взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів» (TPM-2019), що відбудеться в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки 6–8 листопада 2019 року.

Міжнародна науково-практична конференція «Державна політика щодо захисту прав національних меншин»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід країн Вишеградської групи», яка відбудеться 18–19 червня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту та бізнес-інноваційний центр «Tech Startup School» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбудеться 23–25 травня 2019 року.

Форум «Інноваційна весна 2019» у Tech StartUp School Львівської політехніки

24–26 травня 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться масштабний захід «Інноваційна весна 2019».

«Інноваційна весна» – це:

Міжнародна конференція з проблем забезпечення прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення прав особи в Україні», яка відбудеться 7 червня 2019 року в місті Львові.

Відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic

18 квітня 2019 року Інформаційно-навчальний комп'ютерний комплекс Львівської політехніки (IV поверх, аудиторія 405) відбудеться відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic. Початок о 14:00.

Тут студенти зможуть отримати практичні навички командної роботи та досвід створення вбудованих систем. Це перший український Embedded Starter Kit – система для навчання студентів проектуванню роботів та інших розумних речей.

VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інформація, комунікація, суспільство 2019»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Інформація, комунікація, суспільство 2019», яка відбудеться 16–18 травня 2019 року в смт Чинадієво (Мукачівський р-н, Закарпатська область).

Тематичні напрями

«… До зірок»: зустріч зі всесвітньо відомою диригенткою Оксаною Линів у Львівській політехніці

16 квітня 2019 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч зі всесвітньо відомою диригенткою Оксаною Линів.