Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Урочисте нагородження переможців 77-ї студентської науково-технічної конференції Львівської політехніки

19 грудня 2019 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки відбудеться підбиття підсумків 77-ї Студентської науково-технічної конференції, яка проходила в Університеті впродовж жовтня цього року, та урочисте нагородження переможців ІІ етапу.

Початок заходу о 13:45.

Відкриття першої черги сонячної електростанції та лабораторії нетрадиційної електроенергетики

20 грудня 2019 року в аудиторії 203 V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття першої черги сонячної електростанції та лабораторії нетрадиційної електроенергетики.

У заході візьмуть участь Тарас Федак, директор з розвитку компанії «Еко-Оптіма», Михайло Сегеда, завідувач кафедри електроенергетики та систем управління Інституту енергетики та систем керування, студенти і викладачі ІЕСК.

Початок о 13:45.

Урочиста академія з нагоди тридцятилітнього ювілею катедри української мови Львівської політехніки

Тридцять років тому Різдвяного дня 25 грудня 1989 року у Львівському політехнічному інституті було вперше на пострадянському просторі створено катедру української мови, завдання якої утверджувати державну мову в науковій сфері та в професійно-діловому спілкуванні, пропагувати мовно-гуманітарні знання, удосконалювати інтелектуально-просвітню підготовку студентів та працівників університету, сприяти формуванню культури мовлення. Багатолітнім завідувачем катедри був Геннадій Леонідович Вознюк – нині один із провідних українських мовознавців-лексикографів.

Презентація видання «Товариство, яке змінило Політехніку», присвяченого 30-річчю діяльності «Просвіти» в Університеті

17 грудня 2019 року в Актовій залі головного корпусу Університету відбудеться презентація мемуарного видання «Товариство, яке змінило Політехніку», присвячене 150-річчю «Просвіти» і 30-річчю її діяльності у Львівській політехніці.

Організатори запрошують на свято всіх, для кого просвітництво є способом їхнього життя, усіх симпатиків Товариства «Просвіта» з Політехніки й не тільки з неї.

Початок заходу о 16 годині.

Зустріч із представниками нафтових компаній «Wahat Umm Algouzlan» та «Ras Lanuf» (Лівія, Туніс)

У четвер, 12 грудня 2019 року, в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» з 11:00 до 14:00 відбуватиметься зустріч із представниками компаній «Wahat Umm Algouzlan» та «Ras Lanuf» (Лівія, Туніс).

Метою заходу є узгодження можливостей навчання та підвищення кваліфікації працівників лівійської компанії «Ras Lanuf» у Львівській політехніці за спеціальностями, пов’язаними з видобутком, переробкою і транспортуванням нафти.

До участі запрошують, зокрема, представників:

Майстер-класи від провідних експертів компанії Siemens з автоматизації у Львівській політехніці

Продовжуючи співпрацю з Інститутом енергетики та систем керування Львівської політехніки, компанія Siemens започатковує проведення майстер-класів за участю провідних експертів Siemens з автоматизації.

Перший такий захід відбудеться 18–19 грудня 2019 року в аудиторії 141 головного корпусу Університету:

Семінар «Проєктування та монтаж віконних конструкцій – запорука забезпечення безпеки та комфорту приміщень»

11 грудня 2019 року в аудиторії 212 ІІ навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться семінар «Проєктування та монтаж віконних конструкцій – запорука забезпечення безпеки та комфорту приміщень».

У заході братимуть участь:

ХІ Міжнародна конференція «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проєктами»

18–20 лютого 2020 року в навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка», розташованому в смт Славське Львівської області, відбудеться Одинадцята Міжнародна науково-практична конференція «Інтегроване стратегічне управління, управління портфелями, програмами, проєктами».

Мета конференції – обговорення нових ідей у галузі стратегічного управління, управління портфелями, програмами, проєктами.

Тематика конференції

Зустріч із Владикою Глібом Лончиною, Апостольським Адміністратором єпархії Святого Володимира в Парижі

 

  • Як в умовах викликів, що стоять перед молоддю, знайти своє покликання?
  • Що таке служіння і яким чином воно стосується кожного з нас?
  • Як через служіння зміцнюємо свою віру і робимо світ кращим?
  • Які вони – українці Франції, Великобританії, Ірландії, Іспанії та Італії?