Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

ХVI Міжнародна конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука практика»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ХVI Міжнародній науково-методичній конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука практика» (БЖДЛ-2018), яка відбудеться 25–27 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета конференції – розв’язання питань освіти, методичних підходів та практичного застосування безпеки життєдіяльності, охорони праці та цивільного захисту.

Наукова тематика конференції

ІІІ Всеукраїнська студентська конференція «Цілі сталого розвитку у вітчизняних реаліях»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі IІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Цілі сталого розвитку у вітчизняних реаліях: студентський погляд на проблему», яка відбудеться в Університеті 19–20 квітня 2018 року.

Організатори запрошують до участі студентів вищих навчальних закладів та їхніх наукових керівників.

Секції конференції

Семінар «Бізнес-ангели: які вони? Де знайти фінансування своєї ідеї?» у стартап-школі Львівської політехніки

26 лютого 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Колесси, 2) відбудеться семінар «Бізнес-ангели: які вони? Де знайти фінансування своєї ідеї?». Початок о 17:00.

Учасники семінару одержать відповіді на запитання:

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 н. р.» II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» відбудеться на базі Національного університету «Львівська політехніка». Терміни проведення ІІ етапу Олімпіади – з 25 до 27 квітня 2018 року.

IV Всеукраїнська конференція «Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід»

Кафедра конституційного та міжнародного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Четвертій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід», яка відбудеться 27 квітня 2018 року в Tech StartUp School Львівської політехніки (м. Львів, вул. Академіка Колесси, 2).

Основні тематичні напрями

Студентський конгрес «Університет майбутнього» у Львівській політехніці

15–16 березня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Студентський конгрес «Університет майбутнього», який організовує Студентська рада Львова.

Мета конгресу – створити модель вищої освіти майбутнього та впровадити новий освітній тренд в Україні, враховуючи позиції та візію різних стейкхолдерів (студентів, освітян, експертів, державних службовців).

Організатори запрошують прогресивних студентів, активістів, інноваторів, освітніх експертів, представників академічної спільноти та державних органів.

XVII Міжнародна наукова конференція «Фінансовий ринок: інституції та інструменти»

Кафедра фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі XVII Міжнародної наукової конференції «Фінансовий ринок: інституції та інструменти», яка відбудеться в Університеті 3–6 червня 2018 року.

До участі в конференції запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців у фінансовій сфері.

Конференція працюватиме за такими напрямами:

Семінар «Успіх можна спланувати» від Екгарда Керайна у Tech StartUp School Львівської політехніки

З 26 лютого до 3 березня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) відбуватиметься семінар-тренінг «Успіх можна спланувати».

Екгард Керайн – підприємець, бізнес-консультант, тренер, виконавчий директор Фонду розвитку сталого підприємництва Горста Рогуша (Німеччина) – навчатиме учасників заходу тонкощів ведення бізнесу.

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Національному університету «Львівська політехніка» доручено організувати другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів закладів вищої освіти непедагогічного профілю.

Олімпіаду заплановано провести 18–20 квітня 2018 року в головному навчальному корпусі Львівської політехніки за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12.