Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

День Здоров’я Львівської політехніки в рамках Міжнародної конференції «Партнерство заради соціальних змін»

26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду» відбудеться День Здоров’я Львівської політехніки.

Еко-вікенд – традиційне екологічне свято у Національному університеті «Львівська політехніка»

26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться традиційний Еко-вікенд. Цього року ми розширюємо поняття «екологічності». То ж у межах заходу проведемо День здоров’я. А ще однією особливістю Еко-вікенду стануть активності для людей з особливими потребами.

Саме тому Еко-вікенд 2019 покликаний продемонструвати, наскільки важливо бути свідомою, здоровою людиною, яка гармонійно взаємодіє зі здоровим середовищем та формує правильне оточення.

ІІІ Всеукраїнська конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Кафедра конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 22 листопада 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 1/3).

Презентація книг воїна і письменника Бориса Гуменюка в межах проєкту «Від книги до мети»

23 жовтня 2019 року в межах авторського проєкту професора Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться презентація книг воїна і письменника Бориса Гуменюка «Вірші з війни», «100 новел про війну».

Місце проведення заходу – авдиторія 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.

 

День відкритих дверей у Технічному коледжі для учнів 9-х та 11-х класів шкіл і випускників закладів профтехосвіти

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей, який відбудеться 19 жовтня 2019 року. Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17. Телефони для довідок: (032) 270-20-50, 270-60-67.

Міжнародна конференція «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах євроінтеграції України»

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Актуальні проблеми забезпечення захисту прав та свобод людини в умовах інтеграції України в європейський простір», яка відбудеться 25 жовтня 2019 року в місті Львові.

Десята Всеукраїнська інтернет-конференція «Рівність у праві: історична ретроспектива і сучасність»

6 грудня 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» буде проведено Десяту Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Рівність у праві: історична ретроспектива і сучасність».

Для участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

Перший Міжнародний воркшоп «Digital Content & Smart Multimedia» (DCSMart 2019)

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує до участі у на Першому Міжнародному воркшопі «Digital Content & Smart Multimedia» (DCSMart 2019), який відбудеться у Львові 23–25 грудня 2019 року.

Тематика

  • Multimedia Data Mining and Data Management
  • Security, Trust and Privacy Issues on Digital Content
  • Multimedia QoS and traffic management
  • 3D imaging, animation and virtual reality

Крайній термін подання матеріалів – 1 листопада 2019 року.

Жовтневе засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

17 жовтня 2019 року в аудиторії 219в ІІ навчального корпусу Університету відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки.

Порядок денний