Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту»

З 25 до 27 жовтня 2018 року в місті Львові відбуватиметься ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту».

Організатори запрошують вчених, спеціалістів, підприємців взяти участь у цій конференції.

Проблематика

Прем’єра німецького фільму «Енергія для змін» за участю переможниці «Євробачення 2004» Руслани

4 липня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться прем’єрний показ фільму «Енергія для змін», створеного німецьким режисером Карлом A. Фехнером.

У рамках показу запланована дискусія за участю відомої української співачки і громадської діячки Руслани, президента Energy Watch Group Ханса-Йозефа Фелля, режисера кінострічки Карла A. Фехнера, члена ради Німецько-Українського форуму Євгена Михальченка.

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 16 годині.

Літній англомовний табір для студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки

23–29 липня 2018 року на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» у с. Зозулі розпочне роботу Літній англомовний табір, до якого запрошують студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки.

На учасників чекають:

Червневе засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

20 червня 2018 року в аудиторії 619в ІІ навчального корпусу Львівської політехніки відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Університету. Початок о 15 годині.

Порядок денний

  1. Про перенесення виставки до 150-річчя Просвіти «Борцям за волю України» на вересень 2018 року (Х. Бурштинська)
  2. Про підготовку книжки «Просвіта у Львівській політехніці» до видання (Я. Величко).
  3. Різне.

V Міжнародний Конгрес «Cталий розвиток. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі V Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 26–29 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Літній англомовний табір для студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки

23–29 липня 2018 року на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» у с. Зозулі розпочне роботу Літній англомовний табір, до якого запрошують студентів, аспірантів, докторантів та викладачів Львівської політехніки.

На учасників чекають:

Відбір команд для участі в Міжнародних студентських змаганнях з перегонів роботів за правилами «Roborace»

21 червня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться відбір команд для участі в Міжнародних студентських змаганнях з перегонів автономних роботів за правилами «Roborace», які пройдуть 14–16 вересня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті.

Місце проведення заходу – кафедра фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (площа Святого Юра, 1, ІІІ навчальний корпус Львівської політехніки). Початок о 16:00.

Міжнародна наукова конференція у галузі хімії та споріднених наук «EastWest Chemistry Conference 2018»

Кафедра органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» і Турецьке Хімічне Товариство запрошують взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «EastWest Chemistry Conference 2018», основна мета якої – об’єднання фахівців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу і Заходу, формування нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.

Конференція проходитиме в Національному університеті «Львівська політехніка» 10–12 жовтня 2018 року.

XV Міжнародна наукова конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2018»

Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології запрошує на XV Міжнародну наукову конференцію «Проблеми української термінології СловоСвіт 2018», яка відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка» 4–6 жовтня 2018 року.

Тематика конференції