Вступ 2018: рейтингові списки

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Показ фільму Бориса Буняка «When we starve» («Коли ми голодуємо») до 85-х роковин Голодомору

У п’ятницю, 17 червня 2018 року, о 18:00 в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» розпочнеться показ фільму «When we starve» («Коли ми голодуємо»), продюсером якого є Борис Буняк, доктор медицини, фахівець із гастроентерології, активний представник української діаспори у США. Презентацію цієї 15-хвилинної документальної стрічки приурочено до 85-х роковин Голодомору.

Урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету «Львівська політехніка»

Урочиста посвята в студенти Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться 1 вересня 2018 року на площі перед IV навчальним корпусом Університету.

Початок о 09:30.

Початок занять для бакалаврів першого курсу, магістрів та магістрів (ОНП) з 3 вересня 2018 р..

 

XIII Міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування

22–28 серпня 2018 року відбудеться XIII Міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Організатори заходу:

«Кіберкультура. Лекція для тих, хто завжди online» у Tech StartUp School Львівської політехніки

19 липня 2018 року в стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) відбудеться лекція співробітника компанії Underdefence Віталія Мечиташвілі про безпеку у кіберпросторі, організована громадською організацією «Територія Ініціативної Молоді» і Tech StartUp School. Початок о 18:00.

Учасники заходу дізнаються про:

XXVI Міжнародна конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання» (CADMD 2018)

19–20 жовтня 2018 року у Львові відбудеться XXVI Міжнародна українсько-польська науково-технічна конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання» (CADMD 2018), яку організовують Національний університет «Львівська політехніка» і Технічний університет «Варшавська політехніка».

Міжнародна літня школа з кібернетичної безпеки у Львові (IT Security Summer School 2018)

З 9 до 13 липня 2018 року на базі кафедр безпеки інформаційних технологій та захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбудеться Міжнародна літня школа з кібернетичної безпеки у Львові (IT Security Summer School 2018).

Тематика школи

Другий заїзд у Літній денний табір для дітей «StartUp Camp» у стартап-школі Львівської політехніки

16–27 липня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» знову відбуватиметься «StartUp Camp» – Літній денний табір для дітей віком 7–11 та 12–15 років.

Міжнародна конференція молодих вчених при EastWest Chemistry Conference – 2018

10–11 жовтня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Конференція молодих вчених при Eastwest Chemistry Conference – 2018.

Конференція молодих вчених при EastWest Chemistry Conference – 2018 має за мету об’єднання молодих науковців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу та Заходу, встановлення між ними нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту»

З 25 до 27 жовтня 2018 року в місті Львові відбуватиметься ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту».

Організатори запрошують вчених, спеціалістів, підприємців взяти участь у цій конференції.

Проблематика