Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Зустріч із керівником Tech StartUp School Назаром Подольчаком щодо можливостей співпраці зі стартап-школою

30 листопада 2017 року в Tech StartUp School Львівської політехніки (вул. Колесси, 2) відбудеться захід «Можливості співпраці з Tech StartUp School». Початок о 15:00.

Керівник стартап-школи та бізнес-інноваційного центру Університету професор Назар Подольчак розповість про всі можливі шляхи співпраці з Tech StartUp School, про те, як можна долучитись до її проектів чи розпочати реалізовувати власні.

Вхід – вільний, реєстрація – обов’язкова.

Цикл лекцій та дискусій для старшокласників PolyCamp у Tech StartUp School Львівської політехніки

27 листопада 2017 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) розпочинається цикл захоплюючих лекцій та дискусій на різноманітні теми для учнів старших класів PolyCamp.

Учасникам заходу розкажуть про сучасні світові тенденції у науці та технологіях, на прикладі історій життя успішних людей навчать приймати правильні рішення, швидко розв’язувати завдання, бути відповідальними та самостійними у досягненні своєї мети.

Розклад лекцій

24 листопада – третій День знайомства з Національним університетом «Львівська політехніка» в онлайн-режимі

10, 17, 24 листопада 2017 року Національний університет «Львівська політехніка» проводить День знайомства в онлайн-режимі. Початок о 14:00.

Форма проведення заходу – вебінар. Електронна адреса вебінару – http://connect.loippo.lviv.ua/r28103116/, назва веб-кімнати – «Львівська політехніка – 2017 on-line».

Презентація польської компанії Infosys Poland у Львівській політехніці

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» разом з кафедрою фінансів Інституту економіки і менеджменту запрошують на презентацію польської компанії Infosys Poland, яка відбудеться 27 листопада 2017 року.

Місце проведення заходу – ауд. 412 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:20.

Чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

23 листопада 2017 року в ауд. 619в ІІ навчального корпусу Університету відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки. Початок о 15:30.

Порядок денний

День відкритих дверей у Технічному коледжі Львівської політехніки для учнів 9-х та 11-х класів

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл на День відкритих дверей, який відбудеться в головному корпусі коледжу 25 листопада 2017 року. Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17.

Можливості співпраці з Tech StartUp School

Керівник стартап-школи та бізнес-інноваційного центру Назар Подольчак розповість про всі можливі шляхи співпраці з Tech StartUp School, про те, як можна долучитись до її проектів, чи розпочати реалізовувати власні.

Готуйте питання, пропозиції та поради.

Вхід - вільний, реєстрація - обов'язкова: https://goo.gl/forms/2I6I2b1yCsWf97uI2!

Kонкурс наукових проектів на здобуття гранту для молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка»

Шановні колеги!

Оголошено Конкурс наукових проектів на здобуття гранту для молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка»: І етап — 20.11.17 — 10.12.17.

Усі необхідні документи надіслати в електронному вигляді на адресу iryna.lekh@gmail.com до 10.12.17.

До початку другого етапу вони повинні бути опубліковані на сайті Університету.

Зустріч з абітурієнтами на кафедрі міжнародної інформації Університету з нагоди Всесвітнього дня інформації

Кафедра міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди Всесвітнього дня інформації запрошує абітурієнтів для ознайомлення зі спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Зустріч відбудеться 24 листопада 2017 року за адресою: площа Святого Юра, 1, ІІІ навчальний корпус Львівської політехніки, кім. 123. Початок о 10:00.

У програмі: