Вийшов друком навчальний посібник «С.Л. Дембіцька, Н.М. Зільник. Господарський процес»

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
посібник «Господарський процес»

У навчальному посібнику розкриті загальні положення господарського процесу, положення про досудове врегулювання господарського спору, учасників судового процесу, судові витрати та процесуальні строки, докази та запобіжні заходи, порушення провадження у справі та підготовка до розгляду у першій інстанції, перегляд судових рішень в апеляційному, касаційному порядку, особливості провадження у справах про банкрутство.

Розраховано на студентів, слухачів, аспірантів юридичних навчальних закладів та всіх, кому цікаві питання правозастосування.

Із зазначеною науковою працею можна ознайомитись на кафедрі цивільного права та процесу, в аудиторії 312.