У Дворику Tech StartUp School учні Академічної гімназії при Львівській політехніці випробували гру Creative Way

Tech StartUp School Львівської політехніки
у Дворику Tech StartUp School Університету

1 жовтня у Дворику Tech StartUp School Університету учні Академічної гімназії при Львівській політехніці випробовували гру для розвитку логіки та креативності Creative Way.

Учасники намагалися пройти гру, використовуючи інноваційні рішення для розв’язання різних сучасних проблем.

Враження після гри залишилися тільки позитивні, як і для учнів, так і для команди стартап-школи Львівської політехніки.