Гуртожиток № 7, 2-й поверх

Директор: Гельжинський Ігор Ігорович

Організовує поточне (оперативне) управління діяльністю Студмістечка. Планує, оптимізує та координує діяльність усіх служб Студмістечка. Контролює процес поселення у гуртожитки.

Заступник директора: Дмитрук Андрій Григорович

Займається питаннями, пов’язаними з матеріально-технічним забезпеченням Студмістечка, питаннями, пов’язаними із створенням і підтримкою належного стану Студмістечка.

Заступник директора зі студентських питань: Андрійовський Віктор Богданович

Координує роботу зі створення належних умов для студентів, їх поселення, переселення та виселення. Працює з дирекціями ННІ, Колегією та профкомом студентів і аспірантів, студентськими радами гуртожитків.

Заступник директора з питань внутрішньої безпеки та охорони: Крилов Сергій Львович

Координує роботу, пов’язану з дотриманням мешканцями правил внутрішнього розпорядку, забезпечення охорони та правової безпеки у Студмістечку.

Заступник директора з розвитку: Поліщук Богдан Васильович

Координує роботу з реалізації проектів розвитку Студмістечка, зокрема, за рахунок позабюджетних джерел фінансування.

Оновлено 11 місяців 3 тижні тому