Функції відділу по роботі з іноземними студентами

Відділ підпорядковується проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

Основні функції відділу:

1. Підготовка та подання наказів на зарахування на навчання іноземних студентів та їх відрахування з числа студентів.
  2. Реєстрація та візове обслуговування іноземних студентів, аспірантів та стажистів, інших іноземних громадян, що прибувають на тривалий час в Україну на запрошення Львівської Політехніки.
  3. Підготовка відповідних звітних документів та довідок на запити Міністерства Освіти України, УМВС України, Держкордону України, Львівської ОДА, посольств та інших організацій України та зарубіжних країн (в тому числі інформація про випускників минулих літ як громадян інших держав, так і громадян України, які перебувають за кордоном).
  4. Організація підготовки та контроль документів про освіту, що видаються Львівською Політехнікою іноземним студентам, які навчаються або закінчили навчання у Львівській Політехніці, переводяться в інші навчальні заклади, відраховані з Університету.
  5. Легалізація випускних документів іноземних студентів у КУ МЗС України та поставлення  «Апостиля» в МОН України.
  6. Допомога та надання необхідної інформації Посольствам та Консульствам зарубіжних країн з питань перебування та навчання їх громадян в Львівській Політехніці.
Оновлено 2 роки 8 місяців тому