Відомі випускники кафедри ІВТ

• Базилевич О. — директор ТзОВ «ОРБІ» ЛТД (м. Львів)
  • Блащук З. — заступник генерального Директора Львівського відділення фірми «Toyota» (Японія)
  • Бобицький Я. — завідувач кафедри Фотоніки Національного університету «Львівська політехніка»
  • Бубела Т. — завідувач кафедри Інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка»
  • Гриневич Т. — академік Національної академії наук України (м. Київ)
  • Дудикевич В. — завідувач кафедри Захисту інформації Національного університету «Львівська політехніка»
  • Івахів О. — завідувач кафедри Інтелектуальної мехатроніки та роботики Національного університету «Львівська політехніка»
  • Івахів Я. — директор Рівненського об’єднання «МЕТRО» (м. Рівне)
  • Кузій А. — д. т. н., проф. — директор Інституту Комп’ютерних Технологій, Автоматики та Метрології, завідувач кафедри ІВТ Національного університету «Львівська політехніка», начальник відділу НВО «Термоприлад»
  • Микийчук М. — директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів)
  • Огірко Р. — перший заступник генерального директора ДП ДНДІ «Система» (м. Львів)
  • Паракуда В. — директор Науково-дослідного інституту метрології керуючих та управляючих систем (ДП НДІ «Система») (м. Львів)
  • Поліщук Є. — декан Факультету автоматики Львівського полтехнічного інституту
  • Романів Б. — заступник головного метролога фірми «ОККО»
  • Савенко С. — генеральний директор представництва фірми Hewlett-Packard в Україні (м. Київ)
  • Тарасюк І. — керівник Державного управління справами України (м. Київ)
  • Хомяк В. — начальник управління з науки акціонерної компанії «Росток» (м. Київ),
  • Яковенко І. — генеральний директор приладобудівного СП ПКФ «ПромАК-ЧП «Енпро» (м. Луцьк)
Приєднані файли
Оновлено 1 рік 9 місяців тому