Студенти кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ – переможці Міжнародного конкурсу наукових робіт

Кафедра МЛ Львівської політехніки
Кременчуцький національний університет

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

Співорганізаторами Конкурсу були закордонні навчальні заклади: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

У конкурсі взяли участь 37 наукових робіт від 54 авторів з 10 країн світу (20 українських та 9 закордонних ЗВО). За його підсумками нагород удостоєні троє студентів кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»:

• Сергій Кіндрат – диплом І ступеня (науковий керівник – професор Ольга Мних);
  • Марта Левицька – диплом ІІ ступеня (науковий керівник – професор Ольга Мних);
  • Віталій Кіщук – диплом II ступеня (науковий керівник – доцент Таїсія Наконечна).
Сергій Кіндрат Марта Левицька